Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez a webáruház megbízható?...

Ez a webáruház megbízható? Rendelt már valaki innen?

Figyelt kérdés

Cipomagyarorszag.com

Itt egy link is:

[link]


Nekem annyiban gyanús, hogy a kapcsolatfelvételnél nincs telefonszám, csak a honlapon keresztül lehet felvenni a kapcsolatot, illetve jóval olcsóbbak a termékek, mint máshol. (Nekem elsőkörben ennyi tűnt fel)



2023. ápr. 18. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már a nevéből látszik hogy kamu, a többi egyértelmű jelet te is felismerted egyedül (emiatt a kérdést ki sem kellett volna írni, mert ilyen helyről már eleve nem fogsz rendelni, ezen nincs mit mérlegelni ha az eladó kilétére sem derül fény). A webshop sablon is tipikus még, a neve is, a tájékoztató oldalak szövege is árulkodó.
2023. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért írtam ki, mert ha többen írták volna, hogy már rendeltek innen és nem volt semmi probléma, akkor rendeltem volna én is.

Köszönöm a választ!

2023. ápr. 18. 11:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve most vettem észre, hogy minden szó nagy kezdőbetűvel van írva
2023. ápr. 18. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Több száz ugyanilyen kamu oldal létezik, mindegyikre jellemző ugyanez a kinézet, felépítés, tartalom és szöveg - mert egy sima sablon weboldal van kitöltve néhány alapadattal. Mivel nagyon sok ilyen oldal van, és állandóan cserélgetik a nevüket, nem fogsz találni olyat aki pont innen rendelt. Viszont aki ilyen jellegű oldalról rendelt, mindig átverték, és jellemzően több tízezer forintot emeltek le tőle.

Azonnal felismerhető, hogy ilyen helyről nem szabad rendelni, csak a márkák hivatalos oldaláról. Drágább lesz, de nem kamu cuccokat kapsz, főleg nem semmit.

2023. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

iskolapèldàja a nem megbízható webshopnak.


Aminek ilyen semmitmondó neve van, ès .com ra vègződik, garantàltan kamusi.

2023. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Jól írják az előttem szólók.

Hulla kamu az oldal.

Megpróbáltam rendelni (sose fizettem volna ki), de nem is lehet. :D

Hibára fut. Jelenlegi állapotában el se jutsz az átverésig, mert nem tudod megadni se az adataidat, se fizetni.

Annyi funkció működik rajta, mint egy lutra albumban. :)))))

2023. ápr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg se kell nyitni a linket. Egy webshopnak miért kell hogy benne legyen a nevében a termék, amit árul és az ország, ahol ezt teszi?
2023. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!