Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Média Marktban vásárolt...

Média Marktban vásárolt telefont kaptam ajándékba viszont rossz fajtát vettek nekem 3 napon belül vissza vihetem cserélni ?

Figyelt kérdés

#vásárlás #Media Markt #3 napon belül
2023. ápr. 21. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelesek megtenni, meg kell próbálni. Sok áruház vásárlóbarát lépésként teljesíteni szokta, mert az elégedetlen ügyfél nem tér vissza.


[link]

" A három munkanapos cseregarancia – mint a neve is mutatja – csak a termék cseréjére jogosítja fel a fogyasztót, és csak abban az esetben, ha az adott termék hibás. Pénzvisszafizetésre (vagyis jogilag nézve elállásra) nem jogosít ez a garancia. [...] Ha a terméknek nincs hibája, akkor nem kérhetünk cserét, és természetesen nem is állhatunk el indokolás nélkül a vásárlástól! Az indokolás nélküli elállási jog csak az internetes vásárlásoknál (pontosabban minden távollévők között kötött szerződésnél) illet meg bennünket."

2023. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miben merül ki a rosszasága?
2023. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Igen, önként biztosított jog.

2023. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy rossz fajta? Hibás a teljes terméksorozat?
2023. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
#4: Gondolom Szifont akart és Androidot kapott...
2023. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Már hogy lenne rossz az Android? Ennyire nem kéne hülyének néznie emberek több száz millióját.
2023. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!