Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki tavaly...

Van itt olyan aki tavaly magas árfolyamon vett euròt, dolcsit , frankot? Bánja a dolgot?

Figyelt kérdés
Én cseppet sem lennék ideges.

2023. máj. 6. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Én nem vettem, de mindenki biztos lehet abban, hogy 1-2 év és lesz itt 500Ft-os euró is.
2023. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Miért bánná? Nézz már rá egy EUR-HUF árfolyamra mondjuk 10 évre visszamenőleg.
2023. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is
2023. máj. 6. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Vettem, bár nem sokat. Nem bosszantom magam, a piacot nem lehet időzíteni, mindig benne van a pakliban, hogy előnytelen irányba mozdul el az árfolyam. Részvényeket vettem a dolláron és tulajdonképpen még így is nettó pozitívben vagyok.
2023. máj. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Mivel nem tervezem visszaváltani, nem idegeskedek rajta. Nyilván jobb lett volna most venni, de nem tudhattam előre, benne volt a pakliban minden. Szerintem hosszútávon úgyis felfelé megy majd az árfolyam, mint eddig mindig.
2023. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként akkor amikor váltottam, megkönnyebbülés volt a sok gyenge forintról szóló hír, hogy egy értékállóbb pénznemben van a pénzem egy része. Most is megnyugtat a tudat, hogy van euróm is.
2023. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!