Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem tudom átvenni a Packeta...

Nem tudom átvenni a Packeta csomagom az automatából, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Vettem egy sráctól egy figurát a minap, Packeta automatába kértem, mert az van a közelben. Sosem használtam még, de GLS automatát már igen, ott egyszerűen egy kóddal ki tudtam nyitni az automatát.

Hát itt nem tudom! Kaptam SMS-t, amiben azt írják valami alkalmazással tudom kinyitni csak, kódot nem kaptam hozzá! Így most nem tudom kinyitni az automatát és átvenni a csomagom. Ilyenkor mi a teendő? Tanácstalan vagyok, járt már így más is? Soha többet Packeta, az is biztos...



2023. máj. 11. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
En a helyedben megprobalnam letolteni az SMSben emlitett alkalmazast.
2023. máj. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kell hozzá az alkalmazás. Töltsd le!
2023. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha nem tudom átvenni, akkor visszaküldik a feladónak? Mert akkor megvárom, és keresünk más megoldást.
2023. máj. 11. 12:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen, de ki fogja veled fizettetni a futárköltséget erre is.

Miért nem töltöd le az alkalmazást...?? Odamész az automatához, beírod a kódot és kinyílik az ajtó, átveszed a terméket.

2023. máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincsen mobilnetem, jó? Emiatt nem fogok most előfizetni rá, ha eddig sose volt...
2023. máj. 11. 12:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán azt sem értem, miért kell ez a szaros alkalmazás ehhez? A GLS meg tudta küldeni SMS-ben (meg emailben is) a kódot amivel voilá kinyílt az automata. Ezek miért nem tudják? Élvezik hogy szívathatják az embert?
2023. máj. 11. 12:26
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Komolyan a Packeta ilyen nyomorék, hogy muszáj vagy külön egy appot letölteni hozzá? Oké, note to self: soha ne használj Packeta automatát.

Annyi fölösleges app van, nem értem, minek kell ehhez is app. GLS küld egy kódot, bepötyögöd és kész. Foxpost ad egy QR kódot emailben, megmutatod az automatának és kész.

2023. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Igen ilyen nyomorék. Én is most szembesültem vele, mivel először kaptam packeta csomagot. Jött az sms. Appot letölteni, adataimat megadni, átvételkor csak a saját telefon lehet ott, máséról nem megy a telefonszám miatt, bluetooth-t és helymeghatározást bekapcsolni, majd kisérletezni az automatánál, mert nem nagyon akart kinyílni. Végül kinyílt, de kaptam egy hibaüzenetet, hogy sikertelen csomagfelvétel és próbáljam meg később. :D Vicc. Én messze kerülni fogom az biztos. Szánalmas módszer.
2023. máj. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!