Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudnék vásárolni orgona...

Kérdezőcske2 kérdése:

Hol tudnék vásárolni orgona sípot?

Figyelt kérdés

A templomunk orgonistájának születésnapja van és gondoltam,hogy meglepném egy ajándékkal s egy orgonasípra gondoltam ,kérdés tehát,hogy magát a sípot , lehet-e vásárolni? Nem azokra a hatalmas 4-5 méteresre gondolok,ilyen kisebbre ,30-40 centisre


Köszönöm,ha valaki tud segíteni esetleg :)



2023. máj. 13. 11:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Keresd meg a hazai orgonaépítő cégeket!

Egyedileg gyártanak le minden sípot a hangszerekhez, úgyhogy biztos nincs készleten 4 lában pcincibálból 10 db. De készítenek egy-egy példányt is ha pótolni kell, úgyhogy kérésre is biztos csinálnak, csak győzd kifizetni.

2023. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Akarom mondani 4 lábas principálból - még nem is ittam, de már nem tudok beszélni. :D
2023. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 veterán vas ***** válasza:

Szerinted mire menne egy darab síppal a megajándékozott?

És milyen alapon választanád ki azt az egy hangot? 😮

2023. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Dísznek tök jó.

Én az Esz hangot választanám

Mert az az Esz csak Disz-nek van ott! :D

2023. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó , utolsó 😂😂

De amúgy ja, dísznek tiszta jó,főleg,hogy az egész család ott zenész. Csakhogy az ára hát hűha😂 többet ér hé veszek ki egy sípot a templomunk orgonájából😂😂

2023. máj. 13. 22:35
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Dik, szólsz Gazsiéknak oszt hoznak egyet beszerzési áron! Zinezsfém! Nem álomíniom!
2023. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Adjál neki inkább egy orgona ágat. Most virágzik.
2023. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egy 40 centis orgonasíp fallikus szimbólum, mit akarsz te üzenni ezzel az ajándékkal? 😂
2023. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egy orgona sípját meg lehet szólaltatni szájjal is! 😉
2023. máj. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!