Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri Jófogásra...

Szerintetek megéri Jófogásra termékeket feltölteni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy használja - e még egyáltalán valaki? Vinteden szoktam eladni ruhákat és könyveket, illetve Gardróbomon is próbálkozok több kevesebb sikerrel. Jófogásra is különböző típusú könyveket és gyerekjátékokat szeretnék feltenni, de ahogy elnéztem, nincs ezekre kereslet. Ha erre tényleg nincs elérhető célközönség, tudnátok más appokat ajánlani? A Vateran is gondolkodtam, viszont arról sok rossz véleményt hallok.

2023. máj. 13. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy megéri???
2023. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább marketplace és hirdetős fb csoportok.

Én már csak ezeket használom.

2023. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jófogás hemzseg a csalóktól, valódi vevőm 1 se volt amikor legutóbb töltöttem oda termékeket. Jóval több vesződség volt föltöltögetni majd leszedegetni mindent és a csalók üzeneteit is olvasgatni mint az eladót (0) termék szám és az abból származó bevétel (0).

Gondolom így értette hogy megéri-e.

A jófogás közönsége szerintem a marketplace-en teljesen jól elérhető.

2023. máj. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*eladót = eladott, nyomorult telefon miatt úgy írok mint egy jófogásos xD
2023. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én babaszekrényt és ágyat adtam el a jófogáson. A könyvek senkinek nem kellettek. Az évi kb 5 termékből 4-et elvittek.
2023. máj. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden feleslegessé vált sz/rt jófogáson szoktam eladni. Nyilván nem ebből élek. De szinte mindent elvittek (max. olyan speciális dolgot nem, ami várható is volt, hogy nem talál vevőre sehol)
2023. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a Vaterán szoktam eladni dolgokat, ott nem kell félnem a csalóktól, és nem húzzák az időmet a link vásárlók. Milyen rosszakat hallottál róla?

A Jófogáson sajnos sok csaló van, pont úgy, mint a MarketPlace-en.

2023. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!