Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet munka mellett...

Hogyan lehet munka mellett egy kis plusz pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Üdvözlök mindenkit, tudna valaki mondani valós dolgokat, ammiket kipróbált, és működik. Nem akarok 2 munkahelyen dolgozni, nem akarok másik munkahelyet keresni, csak keresem a lehetőségeket és szerintem mindenkinek jól jönne egy kis plusz. Hallottam már sportfogadásokról, nincs tapasztalatom, lehúzás. Hallottam fiat és cft kereskedelemről vagy miről, de azt ha nem vagy közgazdász sosem értenéd meg, tehát az is sztornó, van valami jó ötlete valakinek, amit kipróbált és ve is vált, nagy segítség lenne ebben a gazdasági helyzetben, köszönöm a többi válaszoló nevében is.

2023. máj. 15. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy munkahelyem van, ahol van lehetőség túlórázni (ha akarok), így bármikor tudok kis plusz pénzt keresni.


Hogyha te is többet akarsz keresni, nem tudod megoldani, hogy munka, időbefektetés nélkül történjen.


Hogyha már van spórolt pénzed, tanulj befektetésekről, olvass szakirodalmat ami alapján el tudsz indulni. Mindenki meg tudja tanulni, ki gyorsabban, ki lassabban. Nekem sincs közgazdász diplomám, fél év alatt mégis szintre hoztam magam. Tanulj tanulj tanulj, ha pedig már van egy kis tudás, kérdezz, akár szakembertől!

2023. máj. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom, túlóra, lehetőleg ünnepnapokon, jobb teljesítmény, hogy nagyobb bónuszt vagy egyéb jutalmakat kapjak, üresjáratokban, ha vannak, és megoldható, ha nem, akkor nunkaidőn kívül, akár utazás közben továbbképzés, hogy jobb ajánlatot kapjak.

A másik oldalon pedig minél több főzés, szépkártya értelmes elköltése, vásárlások ütemezése, halasztása. Ha van plusz pénz abból lakás szigetelése és hasonló, megtérülő beruházások.

Tudom, ez unalmas, és jobb lenne valami mellékállás - próbáltam azt is, dolgoztam kertészekkel, akik értékelik, ha nem az átlag 50-es alkesz kertész segédmunkás kinézetű vagy de a fűnyírótól vagy az ágvágótól sem ijedsz meg mint az átlag diplomás kinézetűek. Értékelték, de annyira nem, hogy nekem is megérje, egy idő után többet vitt, mint hozott, hogy a munkahelyemen kívül is van 2-3 "főnököm", aki bármikor ugraszthat, iszonyú frusztráló volt ahogy az ilyen munkával járó utazgatás, kvázi csöves életmód, szendvicseken élés is csak vitte a pénzt.

Szerintem egy rossz berögződés úgy állni a munkahelyeinkhez, mint szükséges rosszhoz, hozni a minimumot, és sufni bizniszbe fogni, magunknak vagy másoknak maszekolni, fusizni.

Én inkább a munkámba teszek maximumot (najó 90%), a kapitalizmus ezt jutalmazza. Ha nem, akkor másik céget kell keresni, ami igen. Saját káromon tanultam, nem voltam magamtól ilyen okos.

2023. máj. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

hat igazabol ide jottem kozvelemenyt kutatni de amint lattam ezt a kerdest gondoltam bekoszonok.


aki gondolja dobjon egy uzenetet, egy multivendor dropshipping weboldalon dolgozok es csakhogynem kesz van viszont eladokra lenne szuksegem.


szivesen vazolom a bizniszmodelt privatban, nem raketatudomany es nem is kamu. nincs semmifele befektetés or barmi ilyesmi, (bar a jovoben tervezem dijcsomagok bevezetését), nincs idohoz kotve sem.


egy kis angoltudas nem art viszont nem letszukseg.

2023. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mlm, és piramisjáték nem érdekel köszönöm 🙂 de amúgy a legjobb annak aki ilyesmit keres Az avon csajom csinálja mindig ingyen van neki minden amit ő rendel, annyi kedvezményt kap 😂
2023. máj. 17. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó plusz pénz, ha eladod az otthonodban azokat a tárgyakat, amiket nem használtál az elmúlt 30 napban, és nem tervezed használni a kövezkező 30 napban.

Ezeket bárhol eladhatod: Facebook marketplace, jófogás, vinted, stb.

Ha ezeken nem viszik menj ki bolhapiacokra, és árúsíts ott!

Tudom, ez elég időigényes, de ha van egy kis szabadidőd, akkor érdemes ezt csinálni, még ha csak napi pár tárgyat hírdetsz meg.

2023. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!