Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyar Allamkincstar, ha van...

Magyar Allamkincstar, ha van ott ertekpapirszamlam, helyezhetek ra penzt a postan?

Figyelt kérdés
Nem veszek belole allampapirt, azt majd otthon webkincstaron keresztul.
2023. máj. 23. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Röviden, tömören: Nem.
2023. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Postan is nyitottam,miért nem tehetek ott rá pénzt?
2023. máj. 23. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy dolog megnyitni a számlát valahol, egy másik dolog, hogy hogyan tudsz a továbbiakban pénzt befizetni/utalni.
2023. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rózsaszín csekken (belföldi postautalvány) lehet befizetni pénzt rá. De ez nem olcsó. Ráírod a államkincstáros számlaszámod ami a számládhoz tartozik, plusz azt hogy Bp 1910 és befizeted. Rohadt drága lesz, de megoldható.


Vagy ha megyeszékhelyen laksz akkor az ottani államkincstári irodában lehet kp forgalmat lebonyolítani.

2023. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, voltam a postan, es IGEN, tudtam ratenni penzt, ingyen, kb 10 perc alatt....


Otthon, a webkincstar alkalmazasbol pedig kivalasztottam a megfelelo ertekpapirt.


Az első valaszolo nagy magabiztosan tett kijelenteset cafolando irtam meg.

Hatha jol jon valakinek az info...

2023. máj. 25. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!