Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A magyar posta sms-ben küldi...

A magyar posta sms-ben küldi azt hogy ki kell fizetni a vámot?

Figyelt kérdés
Most jött egy sms hogy magyar posta és vámot kell fizetni, 500 valamennyi forintot. Ez igaz mert sok csalót láttam márt és én nem szeretnék az áldozata lenni.

2023. jún. 11. 11:28
 1/5 BlackSword ***** válasza:
Igen, de ha parázól van lehetőséged az átvételkor is rendezned... igaz akkor már többe fog kerülni...
2023. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De most meg úgy olvastam a Magyar Posta honlapján, hogy csak 150 euró felett kell vámot fizetni, és azalatt nem.
2023. jún. 11. 19:12
 3/5 BlackSword ***** válasza:
Vámot valóban csak 150 euro felett kell fizetned, de vámkezelési díjat mindenre... ez a postahelyen, vagy a kézbesítőnél 799 ft...
2023. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval amikor kihozzák a csomagot akkor is ki tudom fizetni a vámkezelési díjat?
2023. jún. 11. 19:25
 5/5 BlackSword ***** válasza:
Persze... csak arra vigyázz, hogy a legtöbb kézbesítőnél nem lehet kártyával fizetni, azt csak a csomagfutárnálehet...
2023. jún. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!