Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem jelentkeznek a...

Miért nem jelentkeznek a lottónyertesek a nyereményért?

Figyelt kérdés
Biztos kamu hogy megnyerték, ki az a hü.lye aki nem venné át?

2023. jún. 11. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tud róla, hogy nyert, az például nem jelentkezik. Mert mondjuk el is felejtette, hogy lottózott, vagy elveszítette a szelvényt, esetleg csak nem ellenőrzi a nyerő számokat.
2023. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Én egyszer ott hagytam a lottózóban a frissen feladott lottóimat. Például így.

Vagy kidobta a reklámújsággal. Vagy beletette egy könyvbe és elfelejtette, a könyvet meg felrakta a polcra.

Azt OTP autónyeremény betétkönyvemet nem találtam egy évig, amikor egyszer csak megtaláltam az egyik könyvben, amiben könyvjelzőnek használtam.

2023. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Amerikában egy idős néni 100 millió dollárt nyert valamelyik lottón, majd kijelentette, hogy nem veszi át, mert ez túl sok pénz, ő csak pár ezer dollárt akart nyerni. Ilyen is van.
2023. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meghalt, vagy baleset érte és kómában fekszik. Vagy csak behajtotta a bukszába és el is felejtette. A Szerencsejáték Rt. ezekből az át nem vett nyereményekből csinálja a havi akciókat. De nemcsak a 100 milliókat nem váltják ki, rengeteg pár ezres nyereményt sem.
2023. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Lehet közben egy kis baleset érte, és életét vesztette.
2023. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Én jelentkeztem, meg is kaptam mind a 2200 forintot.
2023. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, scifi kategória, de az is lehet, hogy bepánikol, hogy nyert két milliárdot, Úristen, mi lesz, ha elrabolják, megverik, megölik, zaklatni fogják stb.
2023. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!