Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy adjak el termékeket?

Hogy adjak el termékeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Facebook marketplacen szeretnék eladni Sheines termékeket de nem tudom a postázás hogy is működik. Ha a vevő szeretné az adott terméket, akkor megrendelem, kihozzák, én továbbítom a vevő címére, megérkezik hozzá, de ő hogy fogja nekem kifizetni? Átutalja vagy hogy?

#rendelés #Facebook #Marketplace #Facebook markeplace
2023. jún. 12. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen vállalkozás keretei között végeznéd ezt az üzleti tevékenységet? Egyéni vállalkozóként, Bt-d vagy Kft-d van?
2023. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a módszer azért nagyon rizikós, mert ha te berendeled a cuccot a Sheinről önköltségen és közben meggondolja magát a vevőd, akkor rajtad marad az áru. Ha viszont előre utaltatsz és valamiért nem érkezik meg a rendelés, akkor ciki van. De még mindig ezzel az előre utalással jársz jobban. Utána, ha megérkezik a rendelés, akkor továbbítod. Csak jelezd neki, hogy néhány napot várnia kell, legyen türelemmel. Arra vigyázz, hogy tényleg rengeteg a csaló itt, én lehet, hogy inkább a Vaterát választanám, mert ott jól működik az értékelés.
2023. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!