Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapest belvárosában hol...

Budapest belvárosában hol vannak olyan turik, ahol 500-1000 ft között lehet kapni ruhákat?

Figyelt kérdés
Nemrég menekültem el a családomtól, borzasztó mérgező és bántalmazó egy környezet volt. Most egy kis pubban dolgozom takarítóként/pultosként, fizetek egy pici szobám és próbálom kitalálni, hogyan tovább. Abban biztos vagyok, hogy életemben először szeretném kialakítani a magam stílusát, ritmusát és szeretnék majd egy szakképzést is elvégezni - amint összegyűlik úgy a pénzem. Jelen pillanatban ennek még az elején vagyok, első lépésként úgy döntöttem, hogy a ruháimon, az öltözködésemen szeretnék javítani, végre nem szakadt, kinyúlt, elhasználódott ruhákat akarok hordani. Az anyagi helyzetem miatt nem nagyon van lehetőségem az új ruhák megvételére, viszont az nem zavar, ha használt, de egyébként jó állapotú ruhákat kéne hordanom. Tudnátok segíteni, hogy hol találhatnék ilyen ruhákat max 500-1000 ft-s darabáron? Főleg nadrágot, felsőket, egyberuhákat keresnék mindennapi használatra, utcára, munkába.
2023. jún. 13. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hummanába érdemes elmenni árucsere előtti napokon. Ugyan kisebb a választék, de olyankor nagyon olcsón adják a dolgokat. Az árucsere időpontja fent van a neten, így tudsz előre tervezni

[link]

2023. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hosszúhajú ***** válasza:
100%
a hádában ( nem tudom hogy mindegyikben-e ) kilós kimért ruhák vannak. ha pici lenge nyári cuccokat keresel, az nem lehet sok, mert súlyra megy. egy tavaszi nadrágot ( nem papírvékony ) 1400 ért vettem, egy övet 150 ért, könnyű vékony nyári felsőket el tudom képzelni hogy találsz ennyiért
2023. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 qborka ***** válasza:
100%

Ennyire olcsón régen láttam már még viselhető darabokat.

Van két Cream outlet: Rákóczi út a Keleti felé és körúton valahol.


A Blahánál lévő Cream turi emeletén minden 1400 - 1900 huf között szokott lenni.


A cseriti üzletekben taláhatsz még esetleg ennyiért


Milyen méretet viselsz?


Még nem vittem el a megunt holmijaimat. Ha jó rád és eljössz érte, ingyen a tiéd.

2023. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Hádát mondanám én is azzal a kiegészítéssel, hogy nyáron (július közeétől végéig volt eddig minden évben) a KILÓS boltok (tudsz rájuk szűrni a honlapon) jelenlegi 4.499 Ft, 4.999 Ft/kg-os árát leviszik 50%-kal, így már nagyon barátságos lesz és ez az egész vagy 2 hétig tart.

A XIV. Kerületben, a Nagy Lajos király útján lévő kilós boltban (Kerékgyártó megálló talán vagy a Bosnyáktól 2 perc séta) hatalmas az eladótér, naponta 2x frissítik ilyenkor is a kitett dolgokat, folyamatosan pótolnak.

Ha tudsz még várni 1-2 hetet és figyeled a honlapot, akkor én ezt javaslom.

Vonatkozik a többi hádás kilós boltra is (nyári akció vagy vakáció vagy valami hasonló szlogennel megy minden évben), szerintem még elég kultúrált az Újpesten, a Tél u-Pozsonyi utca és a Nap utca között lévő bolt (20E busz vagy 14 villamos kis séta).

Fogtam már ki címkés ruhadarabot is.

2023. jún. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget! Megnéztem mindegyiket interneten és az akciókat ezentúl 2-3 naponta figyelni fogom az ajánlott oldalakon.

3as: nagy átlagban S-s ruhákat hordok, 36-38-as nadrágot, de méretezéstől függően sztem kisebb nagyobb méret is beleférhet. A lábam 38as. Ha esetleg neked is ezek a méreteid, iszonyat hálás lennék az ingyenes ruhákért! Kérlek írj majd itt vagy privátban.

2023. jún. 14. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!