Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki járt már André Rieu...

Valaki járt már André Rieu koncerten?

Figyelt kérdés
Tényleg eléggé zsebbe nyúlós?

2023. jún. 19. 15:13
 1/7 MDaniel98 ***** válasza:
75%

[link]


Hát nekem annak tűnik.

2023. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Mivel kifejezetten ismert, híres valaki, egyértelmü, hogy nem olcsón fog szerepelni!
2023. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
10%

Nem, én Edda koncertre járok, mert az ufós pataky attila bácsi ugyanolyan retardált, mint én, lipsizik, migránsozik, mint én, és az ufókban is hisz, mint én.


Ja, még Fekete Pákóra is járok, mert a Tekintetes Borkai polgárjenő úr is szereti.


És Kisgrofóra is járok, mert ő meg a meleg sz-rig benyalt Orbán Viktor generalisszimusz marshallnak.

2023. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
André Rieu jó eséllyel már járt. Mást hirtelen nem tudnék megnevezni.
2023. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen zenét tol egyébként az André? Ha csak amolyan száraz komolyzene akkor az nem biztos, hogy az én világom.
2023. jún. 19. 17:00
 6/7 MDaniel98 ***** válasza:
"André Rieu, a holland származású hegedűművész és karmester, ismert a világ egyik legismertebb és legkedveltebb könnyűzenei és klasszikus zenei előadójaként. A műsorai általában a könnyűzene és a klasszikus zene keverékét tartalmazzák, amelyeket ő és az általa alapított Johann Strauss Zenekar ad elő. Rieu és zenekara széles körben ismert a nagyszabású koncertekről, melyeken számos népszerű dallamot, operettslágert, filmzenét, népdalt és klasszikus zenét játszanak."
2023. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nézel YouTube-on videókat, akkor látod hogy rengetegen jártak már az ő koncertjén.
2023. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!