Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kell/lehet csinálni, ha...

Mit kell/lehet csinálni, ha több ételt hoznak ki, mint a megrendelt? (Foodpanda)

Figyelt kérdés

A foodpandán/foodorán keresztül rendeltem, de maga az étterem végezte a kiszállítást. Egy 2 dolgot és 3 egy dolgot tartalmazó tételt rendeltem, de utólag vettük észre, hogy összesen 7 dolgot hoztak ki. Az étteremtől ez már a második eset, de az előző rendelésnél az extra 2 kólát betudtam annak, hogy valamelyikhez elfelejtették feltüntetni, hogy menü.

Mit kell ilyenkor csinálni? Jogszerű nem jelezni senkinek?



2023. jún. 27. 19:15
A kérdező szavazást indított:
Szerintem inkább hagyd a csudába és örülj neki
Írd meg értékelésnek és annyi, úgy sem tudnak már mit csinálni
Van erre valami formaság
Küldjél nekik ajándékkosarat/adakozd el a rászorulók javára - szerinted?!
Egyéb
8 szavazat
 1/2 anonim válasza:
53%
Ha neked nem kell, add oda valakinek az utcan…
2023. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lefotózod és jelzed feléjük. Főleg ha nem egyszeri eset. ott valaki rendszerint figyelmetlen, vagy direkt csinálja. Ennyi.

De nyugodtan edd, idd meg, azt senki vissza nem fogja venni, élelmiszerbiztonság miatt.

Ezért érkezik leragasztott szatyorban az étel.

2023. jún. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!