Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ausztriában hogy tudok gólszám...

Ausztriában hogy tudok gólszámra fogadni vagy pl arra hogy mindd 2 csapat szerez gólt?

Figyelt kérdés

Bonyolúltabb egy kicsit nekem a tippmix mint otthon.

Valaki aki szokott fogadni tudna nekem segíteni?

Azt tudom, hogy a papiros fogadásnál van egy kis könyv szerüség, de ott csak a kimenetelre és a pontos végeredményre tudok fogadni.

Előre is köszönöm.



2023. jún. 27. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
A papiros fogadasnal ahogy te fogalmaztal, altalaban nincs olyan opcio hogy golszamra tudj fogadni. En legalabbis meg nem lattam olyan esemenyt, maximum hendikepre tudsz, illetve sima eredmenyre. Ha normalisan akarsz fogadni, akkor ajanlom a Tipicot, vagy az Admiralt. Be kell menni szemelyesen, regisztralni, kapsz egy kartyat, es onnantol tied a vilag. Illetve a Tipiconak van applikacioja, az is nagyon szuper, en azt hasznalom. Tovabba a Bwin is szuper.
2023. jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. jún. 29. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!