Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kriptósok! Mikor kezdődik az...

Kriptósok! Mikor kezdődik az altszezon?

Figyelt kérdés

Nem konkrét időpontra vagyok kíváncsi, mert ezt nyilván senki sem tudja.

Idén közel 100%-ot emelkedett a bitcoin (igaz volt honnan), az altszezon mégis elmaradt.

Mikor fektettek altokba, ha egy ekkora emelkedés sem mozgatja meg őket?

Én btc-n és etheren kívül másba nem is merek pénzt rakni, mert az altok laikusként szerencsejátéknak tűnnek.



2023. júl. 1. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
ebe ketöbe szabad befektetni de kispénzel kezdjed 100 000 fölött ne fizessél be
2023. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A BTC most pihen 30 ezer környékén (30 273), ha egyszer megindul, akkor szerintem 38 ezer lesz egy hét alatt, aztán ott fog dekkolni egy darabig.

Június 14-én 25 ezren volt, egy hét alatt ugrott fel 30-ra.

Altba én nem tennék.

2023. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bsgg-be fektessenek. A decentralizált fogadó oldal betswap.gg coinja.
2023. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fektessenek*
2023. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Én btc-n és etheren kívül másba nem is merek pénzt rakni, mert az altok laikusként szerencsejátéknak tűnnek."

Okosan teszed. De lassan lehet emelkedésre számítani, ha a FED befejezi a dollár kamatemelését.

2023. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!