Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kriptósok! Ti mekkora süllyedé...

Kriptósok! Ti mekkora süllyedésre várnátok bitcoin/ether vásárlás előtt?

Figyelt kérdés

A bitcoin árában nézve hol lehet a legmélyebben és mikor szállnátok be?

Elég nehéz megsaccolni az alját, akár 10-20K környékére is leszúrhat, egyenlőre semmi jóval nem kecsegtetnek a gazdasági hírek, szóval pár hónapig még biztosan esik vagy oldalazik. Én megvárnám a tavaszt, amikor legalább a korona vírus keltette médiahiszti alább hagy és ha stabilan áll egy kerek szám környéke fölött (pl,: 20K vagy 30K) akkor bevásárolnék és nem nyúlnék hozzá hónapokig-évekig. Mit gondoltok erről?



2022. jan. 27. 12:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
Most. Ha majd leesik annyira akkor meg kaszino duplazo technika.
2022. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd? Miért gondolod, hogy ez nem süllyed még mélyebbre?

Csupa kedvezőtlen hírek lengik körül a kriptót, szabályozások/esetleg tiltások, gazdasági válság, rekordinfláció. Én is erősen úgy vélem, hogy az árfolyam visszapattan a közeljövőben, de nem most várnám, itt ugyanakkora a kockázata a duplázódásnak, mint hogy lefeleződjön.

2022. jan. 27. 12:38
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
Egyszeru, mar most 50 szazalekot esett s csucsrol. Mar ezen az aron szinte rekord akcios. Ha meg tenyleg innen felezne akkot bank hitel a hazra es irany a hold
2022. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
egyetértek az előző hozzászólóval, most kell beletolni, amíg akciós.
2022. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ugyanezeket írták, mondták 40 és 45K-nál is. Én inkább várnék 1-2 hónapot, mert felfelé szinte biztos nem indul meg most, de esni még sokat eshet és nagyon nem mindegy, hogy 20nál vagy 35nél szállsz be.
2022. jan. 27. 12:55
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
Oke, bekovettem a kerdest. Ket honap mulva szolj majd mit csinaltal
2022. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
26%
Szintén. 2 hónap múlva visszatérünk rá, addig is megyek vissza profitot csinálni.
2022. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem "szállsz be" egy összegben soha, semmilyen árszinten. Mert ha holnap feleannyi lesz, akkor ott állsz hülyén, puskapor nélkül.


A portfóliódban mindig legyen szabad tether, és legyenek beállítva a buy/sell ordereid nullától végtelenig. Direkt a túlzás kedvéért: ha holnap elüt egy autó, kómába esel, a btc lemegy 5 ezerig, felmegy 200 ezerig majd visszatér 35-re, és te felébredsz a kómából, mennyi lesz az egyenleged? Ha ugyanannyi mint ma, akkor egy amatőr lúzer vagy.

2022. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

8as tudja mirol beszel :)

Azt meg hozza tennem, érdemes a buy ordereket olyan tozsdekre betenni ahol van margin trading. Ha veletlen lesz egy flash crash akkor vegtelen gazdagsag var rad.


Egyszer nekem egy orderem meg 17-ben osszejott flash crashkor, 130x -et kerestem vele. Bar teny hogy azert mert olyan hulye voltam hogy el volt utve az order es tizszer kevesebbre volt teve mint azt hittem es el is felejtettem :)))


Azota minden tozsden ahol van margin trading, 1000 dollar kornyekete be van teve bitcoin es etherre a buy order. Bar nem remenykedem... Eselytelen hogy 2x osszejojjon

2022. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Én most még várnék egy utolsó leszúrást, hogy meglegyen a "max pain scenario", a magabiztosabb kishalak is megkérdójelezzék magukat. Aztán irány vissza.
2022. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!