Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges az,hogy az...

Hogyan lehetséges az,hogy az elmúlt 3 hónapban 3 különböző alkalommal a táppénz amit kaptam, mindig más összegre jött ki/nap?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyéni vállalkozó vagyok, most ezt akkor mégis hogyan számolják ki, hogy egyik hónapban 3250 Ft, másikban 2625 Ft, most pedig már csak 2335 Ft-ot számoltak ki egy napra? A könyvelőm szerint a bejelentett minimálbért veszik nekem alapul, de ez sehogy sem jön ki számomra, valaki tudna segíteni? Köszönöm

2023. júl. 7. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig tudod, melyik időszakra kaptad az összeget?
2023. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha arra gondolsz, hogy tudom-e hány napra vonatkoztak az adott összegek, akkor igen, az alapján osztogattam vissza, hogy mennyire jön ki egynapi pénzösszeg.
2023. júl. 7. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
kizárt, hogy jól számolsz, ugyanis egyszer határozzák meg az alapot az elején.
2023. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

-Márciusban 16 napot voltam táppénzen, 58.085 Ft-ot kaptam,

-Áprilisban 8 napot, 21.040 Ft-ot kaptam,

-Május-júniusban 18 napot, 42.075 Ft-ot kaptam


Nekem ez sehogy sem stimmel, már ott bukik számomra, hogy Áprilisban a 8 napra igazából az 58.085 Ft 50%-át meg kellett volna kapnom hiszen ez az összeg jött 16 napra márciusban, illetve utána a 18 napra is kevesebbet kapok mint a 16 napra kaptam? Nem értem egyszerűen

2023. júl. 8. 08:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért nem stimmelnek az összegek a kérdésben szerepeltekkel, mert nem pontosan számoltam csak amire emlékeztem nagyjából :)
2023. júl. 8. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!