Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az önkiszolgáló kasszákat...

Az önkiszolgáló kasszákat miért találták ki?

Figyelt kérdés
A kasszás dolga ez szerintem, amit a vásárlóval végeztetnek el.Akkor kapja meg a kasszás fizetését is mindenki.

2023. júl. 19. 06:53
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem mindenki akar sorban állni percekig, amíg a kasszás és Mari megbeszélik a tegnapi rozalinda-epizódot.
2023. júl. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%
Az emberek kiváltására. Egyrészt költséget takarítanak meg, másrészt nincs az a helyzet, hogy itt fáj, ott fáj, náthás a gyerek stb... Nem megyek be dolgozni.
2023. júl. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
79%

Rendelj online akkor és mêg össze is készítik és házhoz viszik a cuccot.

Én személy szerint, ha csak tehetem, az önkiszolgálót választom. Sokkal jobb.

2023. júl. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
32%
2, nálunk sehol nem lett elküldve ember, mikor bevezették (hozzánk járnak a multis eladók fogleü alkalmasságira).
2023. júl. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
88%
Mert gyorsabb, egyszerűbb
2023. júl. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
83%
#4 nálunk sem küldtek el senkit, mennek maguktól az emberek.
2023. júl. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
16%
6:)))
2023. júl. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%

"A kasszás dolga ez szerintem, amit a vásárlóval végeztetnek el.Akkor kapja meg a kasszás fizetését is mindenki."

. Jaj, ezt a bullsh*itet már megint... és vannak emberek, akik csak azért nem használják, mert nem fizetnek nekik.

Szerinted az önkiszolgáló kasszának a fenntartása nem jár költségekkel?


Azért vannak ilyen kasszák, mert van olyan, hogy több a vásárló, mint a rendelkezésre álló kasszás, könnyebb kezelni őket erőforráskezelői oldalról, mivel ha üresjárat van, az nem jelent jelentős pluszköltséget. És rendszerint sokkal kényelmesebb.

2023. júl. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon jól szoktam szórakozni azon, amikor a sima kasszánál ott a jó hosszú sor, az önkiszolgálónal meg senki, aztán a sorban állók nyavalyognak, hogy nem haladnak....
2023. júl. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim válasza:
85%

Persze, majd egy havi fizut akarsz kapni, mert le olvasod magadnak azt a pár terméket?Vagy hogy gondolod kedves kérdező? Egyébként meg ha nem tetszik, nyugodtan állj sorban a hagyományos pénztárnál, szíved joga, már amíg lesz hagyományos.

Már majdnem olyan unalmas ez az önkiszolgáló kasszákról szóló nyígás, mint az incel siralmak az oldalon.

2023. júl. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!