Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalata van...

Milyen tapasztalata van Marosi Aladár által csinált “A SIKER ILLIK HOZZÁD” projekthez? Kripto bot.

Figyelt kérdés
2023. júl. 24. 14:09
1 2 3
 1/27 Masenyka válasza:
Én egy tiktok bot kapcsán kerültem az oldalára. Az ígéret az volt, hogy bizonyos számú video megtekintése után fizet. Közben irányított át szépen a "Siker illik hozzád" csoportba (?), (kommentelni nem lehet), majd onnan is átirányítva lehet vele beszélgetni a kriptos lehetőségekről, de ezt a beszélgetést leginkább egy chatGPT végzi, ami abból derül ki, hogy gyakran nem releváns az adott válasz, ez azért elég ijesztő időnként. Noha a "Siker illik hozzád" platform elég logikusnak tűnik a videóival, magyarázataival, sőt mutat rajta eredményekről bemásolt fotókat (vagy az, vagy nem az), ami alapján épülhetne a bizalom, de mivel nem jól kezeli a saját contact oldalát, ez a bizalom erősen csorbul, főleg miután a kezdetben beígért tiktok videok megtekintéséért járó összeg kifizetését is egy kriptos tranzakcióban való részvételhez köti. Én nem vagyok a témában szakértő, lehet, hogy pontatlanul fogalmazok, a megfigyeléseimet, tapasztalataimat próbáltam átadni.
2023. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
Valaki tudd több infót küldeni?
2023. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
Például akinek volt dolga vele
2023. júl. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Azokat a screenshotokat hagyjuk is..

Érdekes, hogy mindig ugyanaz a “hiba” a szövegben illetve egyszer német volt az összes screenshot szöveg (kb 6 emberrel) akik amúgy magyarok.

2023. júl. 27. 09:37
 5/27 Emőke1967 válasza:
Bocs, de megkérdezné., valakinek már sikerült pénzt keresni ezen az oldalon, vagy teljes csalás az egész?? Kaptam bizonyítványt Marosi Aladártól és útlevélfotót, hogy megnyugtasson nem kidobott pénz. Befektettem 28851 ft ot és jött az értesítés , hogy 7.900.000.- ezer van a bitcoin számlámon, fizessem meg a 355 eurós váltási költséget és akkor 30 percen belül a számlámon a közel 8 millió. Ha azt nézem nem nagy összeg, de nekem jelenleg nagyon nagy. Nem merem befizetni , mert 28 ezret elbukni vagy 150 ezret az nem ugyanaz. Amúgy magyartalanul ír , sokszor értelmetlen a szöveg és fenyeget ,meg egyfolytában azt írja , ne sírjak, ne nyafogjak fizessek, hogy nekem jobb legyen. De az egész csalás gyanus ,ezért kérdezem ,hogy van aki kivett már pénzt Marosi Aladár " segítségével" ?
2023. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
Csaló kutya. Én is küldtem neki pénzt. Aztán tőlem is 355€-t kért. Ugyan ezt csinálják a sportfogadassal is. Tuti tippert pénzt kérnek. Mikor elkuldted hogy adjon tippet, következő 300-350€ker.nagyon ügyes kidolgozott banda ez
2023. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 czheni37 válasza:
En is úgy kerültem hozzá,kár,hogy nem olvastam utána ennek a fickónak.Én ki fizettem amit kért,azóta is kér plusz pénzt. Buta voltam. Nem tudom hogy szerezzem vissza a pénzem,vagy mit lehetne kezdeni,hogy megkapják ami jár nekik,ne használjanak ki még több embert!
2023. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy kiírtam ezt a kérdés 🙏🏼 szerintem ezzel most sok embernek segítettünk!

Sajnálom aki pénzt bukott, viszont köszönöm, hogy leírtátok!

2023. júl. 27. 22:48
 9/27 anonim válasza:
Én is köszönöm a válaszokat mert én is bedőltem volna ha nézzek utána ennek a csalónak🙏
2023. júl. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Emőke1967 válasza:
Ha aki károsult összefog, ( én is ide tartozom) akkor fel lehet jelenteni tuti. Sokszor 30 ezer ft , meg aki utána is fizetett esetleg 355 eurót az nagyon sok pénz. Ezt biztos büntetik. Én lefotóztam egy másik telefonnal , mert a képernyőfotót letiltották. Minden meg van. Elküldte az állítólagos engedélyét és az útlevél fotóját is.
2023. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!