Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van bármilyen lehetőség arra...

Van bármilyen lehetőség arra hogy online pénzt keressek?

Figyelt kérdés
Nem multimilliárdos szeretnék lenni ebből, csak 16 vagyok a kamu legit módszerek nem érdekelnek mint a dropshipping vagy az ilyen hülyeségek, inkább valami konkrét amivel mondjuk egy hónapban akár csak 10 ezret is de összegyűjthetek.Fiverren kézt tettem 8k forintra 3 hónap alatt,de kicsit rosszul érzem magam mert a barátaim szülei mind vállalkozók és napi 20 ezreket kapnak ha elmennek velük utazni, viszont nekem ilyenre nincs lehetőségem és rossz érzés hogy többször hívnak meg engem mint én őket és hogy kevesebbet tudok velük lenni mert nincs pénzem. Elmennék munkahelyre diákmelózni pl. de olyan helyen élek ami tele van c típusúakkal és még a helyi boltokban se ritka a lopás + nincs napi 8 órám. Nem gazdag szeretnék lenni csak kevés pénzt keresni. Szüleimnek ha segítek 5-6 óra munkáért kapok pár ezret de nem fogadom el tőlük mert nem vagyunk gazdagok és ők a családom. Ismerősöknél alkalmi munkákat mindig elvállalom ez havi 8-10 ezer de ez kb 3 napra elég.

2023. júl. 26. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
legyèl influenszer.
2023. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tanuljál meg ingyenes videók alapján weblapokat fejleszteni / webet programozni, majd hirdesd magadat nagyon olcsón (pár ezerért) hogy összeraksz egyszerű weblapot, így lesz lehetőséged kevés pénzre szert tenni az elején. Aztán ha belejössz és bővül az ügyfélköröd valamint a tudásod, egyre komplexebb oldalakat csinálhatsz egyre magasabb bérért.


Jobb ötletem nincs, online csak úgy tudsz pénzt keresni ha valami speckó tudásod van. Ha semmi extra tudásod nincs akkor csak maradnak az ilyen kamu sz@rok mint MLM, dropshipping, piramisjáték és társai.

2023. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Fiverren ha már betévedt megrendelés, benne vagy a felső pár százalékban. Építhetsz vonzó portfóliót, emelhetsz árat, nyújthatsz többet. Idővel ráállhatsz, hogy pont fiverren kiszervezed a szatócsmunkát az abduloknak.
2023. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem könnyű online pénzt keresni, viszont jól felépített rendszerekkel akár hosszú éveken át is lehet. Én partner programokkal napi 100-180 dollárt keresek a namerre pont hu weboldalammal. Ehhez kell tudni programozni és marketing terén is igen jónak kell lenni. Tehát ha pénzt akarsz keresi az interneten, akkor előbb tanulásba fektess be leginkább.
2023. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!