Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudnék designer munkákat...

Hol tudnék designer munkákat csinálni online?

Figyelt kérdés

Nagyon kreatív személyiségnek tartom magam, sok design ötletem van, ezért arra gondoltam hogy pl logokat, ruhákra mintákat, könyv borítókat, ilyesmiket nagyon szívesen terveznék.

Egyetlen probléma, hogy még 18 év alatt vagyok ami nem tudom mennyire hátrány.

Továbbá a Fiverr oldalt nézegettem, mi a véleményetek róla? Megbízható? Működik?

Vagy van valami másik oldal ahol tudnék ilyeneket csinálni?



2023. júl. 29. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
fiverr, upwork
2023. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezek hogy működnek?
2023. júl. 29. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ott kezdődik a baj hogy 18 èv alatt szerintem nem tudod a nav felè hogy elszámolni az ilyen bevèteleidet.


Màsrèszt ha te egy taskot megcsinàlsz a nemzetközi szabadúszó piacon 5$-èrt, azt egy pakisztàni megcsinàlja 0.5$-èrt

2023. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 ilyen alapon azt is írhattad volna, hogy mindenki a legolcsóbb autót veszi-- pedig nincs így.
2023. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jó làtni hogy màr a vadhajtàsok is az idegengyűlöletre buzdító àlhírek eloszlatàsàval foglalkozik ❤️❤️❤️
2023. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!