Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen az óvodai diákmunka?

Milyen az óvodai diákmunka?

Figyelt kérdés

Jövőhéten kezdek egy helyi óvodában viszont eléggé be vagyok parázva. Szinte semmit nem mondtak el hogy mit kell majd csinálnom, mi lesz a hatásköröm. Csak elmondták hogy hol és mikor kezdek. A gyerekekért se vagyok annyira oda viszont csak ez az egy diákmunka lehetőség akadt és ezt is protekciósan intézték el nekem. Akinek van ebben tapasztalata, megosztaná velem? Ugye nem nekem kell majd tisztába tennem egy gyereket ha véletlenül bekakál vagy bepisil?

19/l



2023. júl. 29. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

"Ugye nem nekem kell majd tisztába tennem egy gyereket ha véletlenül bekakál vagy bepisil?"


Mert szerinted mit fog kelleni csinálnod egy óvodában diákmunkásként, drónokat programozni vagy szívműtéteket vezényelni?

2023. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az óvodába nem vesznek fel nem szobatiszta gyereket. Pelenkázni egész biztos nem kell majd.

Az előfordul, hogy esetleg alváskor bepisil egy-két gyerek kiscsoportban, akkor lehet, hogy neked kell átöltöztetni, kibírod. Ha ennyire idegenkedsz tőle, akkor miért vállaltad el?

Ebédet osztani, takarítani, segíteni nekik átöltözködni, ilyesmiket fognak tőled kérni. Egyebet nem, mert a gyermekkel kettesben nem is lehet még az óvodai dajka sem, csak a diplomás óvónő.

2023. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!