Jó üzlet lenne?

Figyelt kérdés

Az üzlet koncepciója az lenne hogy én megveszem a parfüm mintát niche és desinger illatokat és eladom azokat.


Csak a kérdés itt az lenne hogy az emberek viszik a parfümöket vagy annyira nem?



Elgondolásom szerint úgy csinálnám hogy kb 5 mintát egybe lehetne megvenni hogy jobban megérje.


Nem tudom hogy mennyire van ennek értelme, de nem hiszem hogy ebből meglehetne gazdagodni. De aztán lehet, ki tudja.



2023. júl. 30. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az lenne, már valaki más rég megcsinálta volna.
2023. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 értem
2023. júl. 30. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem hiszed, hogy ebből meg lehet gazdagodni, akkor miért csinálod. Ezzel az erővel lottózhatsz is, ott legalább tudod biztosan hogy van egy 1:43 millióhoz esélyed.


Amikor n kezdtem a vállalkozásomat, pontosan tudtam hol van benne a plafon kereset terén. És volt előttem minta, aki már megcsinálta azt. Szóval tudtam 100%-ra, hogy elérhető, és így is lett.

2023. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 egy ötlet volt csak
2023. júl. 30. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a kérdés itt az lenne hogy az emberek viszik a parfümöket vagy annyira nem?"

Van olyan ember, aki vásárol parfümöt, másképp nem lenne olyan bolt, aki árusítana.


Szerintem fontosabb kérdés, mennyiért tudod beszerezni, eladni, és minden költséget összeszámolva mennyi a profitod. Ezt követően tudod összehasonlítani, hogy az a nyereség megéri e, hogy havonta x órát foglalkozz vele.


Ezen felül az elején valószínűleg veszteséges lennél, míg nem alakítod ki a brand-et. Pár mintával biztos nem éri meg foglalkozni vele.

2023. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!