Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nekem is fizetnem kell a...

Nekem is fizetnem kell a roaminget, ha engem hívnak?

Figyelt kérdés
Most hívtak Görög országból és nem tudom, hogy mi a helyzet. Én is fizetek, vagy csak az, aki felhívott.

2023. júl. 31. 22:29
 1/6 anonim válasza:

*roamingot


Szolgáltatónál kell rákeresni. A Telekomnál EU-n belül ingyenes a hívásfogadás "a méltányos használat erejéig", ami azt jelenti, hogy kb. 4 havonta megnézik a forgalmat és a jelenlétet. Tehát ha mondjuk a párod külföldön van és minden este két órát fecsegtek, akkor valószínűleg szemet szúr nekik. Az, hogy nyaralás közben valaki felhív pár embert telefonon, több mint oké.

2023. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neked akkor kell roamingdíjat fizetned, ha te vagy külföldön, de EU-n belül ez is ingyenes.


Ha a honos hálózatodban vagy, akkor soha nem kell fizetned a fogadott hívásért, akkor sem ha Timbuktuból hívnak.

2023. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak ha benzines a telefonod, ha dízel, akkor nem kell.
2023. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2


Kivéve az USA-ban az eldobós telefonoknál.

Ha másik államból hívnak, te akkor is fizetsz.

2023. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4


A hívott fél nem terhelhető automatikusan. Óriási visszaélések lennének ebből.


Olyan lehet, mint amikor börtönből hívnak, és egy automata rákérdez, állod-e a hívás költségét.

2023. aug. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hívott fél nem fizet, csak a hívó. Legalább is alapesetben.
2023. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!