Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jött sheines csomagom és van...

Jött sheines csomagom és van belőle amit visszaszeretnék küldeni, viszont nem igazán tudom most ez, hogy működik. Valaki esetleg csinált már ilyet?

Figyelt kérdés
Jött egy csomagom sheinről amiben egy termék hibásan érkezett egy másik pedig csak szimplán nagyobb lett rám mint azt hittem, így ezeket vissza szerettem volna küldeni. Viszont voltam ma bent postán és ugye a visszaküldés Lengyelországba ment volna és közölték, hogy hát 8000ft lenne a költség. Ezt eléggé soknak tartottam mivel hát a csomag tartalma is kb. annyi vagy kevesebb is. Olvastam a neten, hogy elvileg a Paypalnál lehet visszaigényelni ilyen esetben pénzt max. 9300ft-ig. Ez nem tudom így mennyire igaz vagy ez hogyan működik. Valamint lehet, hogy ha az expressone céggel küldeném vissza akik kihozták náluk olcsóbb lenne? Valakinek van ilyen visszaküldéssel tapasztalata? Előre is köszönöm ha valaki segít.😊

#PayPal #visszaküldés #Sheinvisszaküldés
2023. aug. 1. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a weboldalukon az van írva, hogy a belga raktárukba kell visszaküldeni, és a te költségedre. Amúgy részletesen le van írva, hogy mit kell csinálni, ott van a termék visszaküldése menüpontban.
2023. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Facebookon van shein adok-veszek csoport mert visszaküldeni annyira drága hogy a legtöbb esetben abszolút nem éri meg, viszont ha picivel áron alul adod itt elviszik. Én is így szoktam megszabadulni azoktól a cuccoktól amik nem lettek jók mert 2-3 ezerrel többre hozták ki a szállítást mint amennyit visszakapnék.
2023. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a ruhát valószínű eladom viszont sajnos a másik termék az egy kistáska amit hát majdnem csak úgy nyomhatták össze a csomagban és nagyon meglátszódik rajta az a gyűrődés tehát ott vannak ezek a csíkok mert hát ilyen latex hatású anyaga van. Meg hát a táska tetején is sikerült megkarcolniuk valamivel. Így ezt hát sajnos nem tudom eladni mert így sérültem kétlem, hogy bárkit is érdekelné.😅
2023. aug. 1. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!