Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A munkáltatóm fél évvel ezelőtt kirúgott, majd most visszaszeretne venni, mert az utánam felvett 2 lány felmondott.

Figyelt kérdés
Én imádtam azt a munkát, de olyan csalódott voltam, hogy kirúgott, nagyon nem tartottam fair dolognak. A fizetés jó volt, meg minden, csak a tény, hogy kirúgott, és most visszavenne, nagyon furcsa.
2015. máj. 3. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha jelentősen megemelné a fizetésem, akkor talán visszamennék.
2015. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Milyen indoka volt a felmondasra? Mivel nem volt megelegedve?

Ha vissza mesz, akkor erre kerdezz ra, hogy javitani tudj a munkadon.


En nem mennek egyebkent vissza.

2015. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Érdemes egyszer az életbe kipróbálni . A stexet emelje meg és esetleges bizalom vesztés esetén te mondj fel .
2015. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
x összeg plusz fizetéssel menj, a régi feltételekkel ne :)
2015. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk a korabbi netto fizetesre dobjon egy 2-es szorzot, akkor elgondolkoznek rajta. Addig nem.
2015. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Amennyiben azóta is munkanélküli vagy és 3 gyereket kell eltartani, meg lakáshitelt fizetni, gondolkodj el rajta. Ellenkező esetben ne. Miért rúgott ki? Mi a biztosíték arra, hogy nem tenné meg megint? Én tudom, hogy pénzből élünk, de azért nekem is van önbecsülésem. Persze ha éhezik a család, akkor megerőszakolnám magam, és szóbaállnék vele.
2015. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
én csak akkor mennék vissza a helyedben, ha közelebb költöztetné a céget a lakhelyemhez.. pénz nem számít!
2015. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem írtál a kirúgás okáról.

Ezek az itt vagyok, ott vagyok, amott vagyok elektronikai cégek hányszor eljátszották a kölcsönzött munkaerővel, hogy alkalmazta pár hónapig az ott dolgozót aztán meg lapát. Eltelt pár hónap és hívta vissza az embert. No problem.

2015. máj. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem megfelelő kommunikáció volt az ok. Ami furcsa, mert vele csak hetente egyszer beszéltem, akikkel pedig napi szinten együtt dolgoztam, azok szerettek, és nagyin jól kijöttünk.

A fizetés nagyon jó volt. Most is dolgozom ugyan, de nem keresek annyit, és van két gyerekem.

2015. máj. 4. 08:51
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Nézd, az álláspiac az egy üzlet, rinyálásnak, meg érzelgősségnek helye nincs.

Mondanék egy olyan összeget, amennyiért elvállalnám (nyilván ne egymilliót kérj, de ne xarozz, nyugodtan lehetsz pofátlan) MINIMUM 2 hónap felmondási időt kérnék, és ha felmond, még automatikusan egy- kéthavi végkielégítést is szerződésbe foglaltatnék vele, szolgálati időtől függetlenül.

2015. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!