Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyugdíj előtti utolsó évben a...

Nyugdíj előtti utolsó évben a szabadságot kivenni vagy kifizettetni érdemes? Esetleg mindegy mert nem befolyásolja a nyugdíj összegét.

Figyelt kérdés

2023. aug. 3. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg mindegy.
2023. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván kifizettetni. De nincs annyi szabadság, ami érdemben meglökné a nyugellátás összegét.


2 évnyi munkaviszonyt nem tudtam igazolni. A bérem fix volt, tehát tudtam, hogy mennyit kerestem 2 év alatt. Kiszámoltunk a nyugdíjbiztosítós ügyintézővel, hogy emiatt cca. 200-250 forinttal kevesebb nyugdíjat kapok majd havonta. Nem is foglalkoztam azzal, hogy tanúkat keresek a 2 év igazolására. Fentiek alapján nem érte meg ugyanis.

Nos a szabadság kifizetése még ennyit sem nyomna a latban. :)

2023. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!