Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki a www.bugat...

Rendelt már valaki a www.bugatticipobudapest.com oldalról?

Figyelt kérdés
Kicsit elriaszt, hogy nincs utánvét, csak bankkártya adatok megadásával tudok rendelni. Az oldal viszonylag normálisan néz ki, az árak sem túlzottan alacsonyak, de az utolsó redflag az volt, hogy lucky offer-ként a rendelés leadása előtti oldalon kaptam még 36% kedvezményt...

#bugatticipobudapest
2023. aug. 6. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Én magáról az oldalról nem, viszont a Bugatti cipők minőségével nagyon nem vagyok megelégedve.

Pár hónap után szétjönnek.

2023. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a cím annyir tipikusan kamuwebshopos hogy èpp hogy nem ordít.
2023. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy sose rendelnek ilyen webshoptol: se cegnev, se cim, se elerhetoseg, semmi. Lehuznak, kapsz valami hulladek termeket, aztan futhatsz a penzed utan.
2023. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Kicsit elriaszt, hogy nincs utánvét, csak bankkártya adatok megadásával tudok rendelni."


Ebayen, Aliexpresszen sincs utánvét, mégis ezer dolgot vettem onnan, és sosem vertek át. Persze megnézem az eladó értékeléseit vásárlás előtt. Más külföldi webshopoknál ugyanez a helyzet. Szóval ha az utánvét hiánya elrettent, akkor az internetes vásárlás egyszerűen nem neked való. Ha azt gondolod, hogy van áru féláron, akkor egyenesen lebeszélnélek arról, hogy bármit is akarj interneten keresztül vásárolni, mert nagyon át fognak verni.

Az adott "webshop" meg teljesen nyilvánvaló kamu.

2023. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát édes fiam, ha innen rendelsz meg is érdemled
2023. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amint megadod a kártya adatod valahonnan a világ másik végéről majd levonnak egy csomó pénzt a számládról. És nem is kell majd jóváhagynod mint a hazai webes vásárlásoknál. Csak azt látod hogy volt pénz nincs pénz.
2023. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez láthatóan egy kamu webshop és valószínű nemcsak azt a pénzt fogod bukni, amibe az óhajtott termék kerül, hanem megpróbálnak többet is leszipkázni majd a kártyádról.

Amúgy a Bugatti minőségétől én se estem hasra, igaz, csak egyszer vettem 70%-os leárazásban egyetlen utolsó darab Bugatti belebújós nyári cipőt, ami Slip on néven fut, farmer textil anyag volt a külseje, gumi a talpa. Nem volt rossz, de 3 hónap alatt elfeslett. Mindenesetre nem vettem volna meg eredeti áron, Emagon vettem utolsó darabként 70%-os leárazásban. Azon az áron pont megfelelt 3 hónapra, kerti munkára még mindig jó otthon.

2023. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamu oldal. A Bugatti cipőkkel egyébként semmi gond nincs.
2023. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!