Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nekem az a probléma van...

Nekem az a probléma van örököltünk föld részeket.Édesanyam hagyateka eleg nagy terület 26000m² és azzal kapcsolatban kaptam ma egy papírt amire ra van írva hogy parlagfűves terület.És hogy intézem el az irtását.Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ti mitt tennétek ebben a helyzetben?

2023. aug. 9. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Levágnám. Ha nem vágod le nem csak levelet kapsz hanem bírságot..többször is.
2023. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Levágnám és mielőtt a következő is megnőne eladnám.
2023. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az elég nagy terület, úgyhogy keress egy traktorost, aki vállal kaszálást vagy tárcsázást. Drága mulatság, de a bünti többszöröse lehet.
2023. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2,6 hektárra akár milliós bírságot is kaphatsz. Menj be az önkormányzathoz, ahonnan a levelet kaptad, hogy ajánljanak egy traktorost, aki lekaszálja, vagy betárcsázza, de villámgyorsan! Vagy menj be a helyi kocsmába ugyanezzel a kérdéssel. De az önkormányzat jobb, mert látják, hogy komolyan veszed a problémát. Mondd, hogy szeretnéd elkerülni a bírságot!

Hol van a terület?

2023. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Villámgyorsan intézkedj, különben nagyobb bírságot kaphatsz, mint a terület értéke!
2023. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Egyáltalán mire vártál eddig? Magadtól nem tudtad, hogy minden nem művelt földterületen gaz nő? Minden nap elmondják a TV-ben, rádióban, hogy a parlagfüves területeket légi úton is ellenőrzik és aki nem gondoskodik az irtásról, azt keményen megbüntetik.
2023. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Számolj legalább 50-70 ezer forintra a kaszálásra. De ha túl éhes lesz a traktoros, vagy meglátja, hogy balek vagy, 100 ezret is elkér. Próbálj alkudozni.

De még mindig olcsóbban kijössz, mintha 500 ezres, vagy 1 milliós bírságot kapsz.

Ősszel meg vetesd be búzával. Persze attól függően, hogy hol van.

2023. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2023. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Még nem intéztem semmit ma jött meg a hagyatékról a papírt
2023. aug. 9. 15:11
 10/13 A kérdező kommentje:
#6Ma kaptuk meg róla a hívatalos papírokat
2023. aug. 9. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!