Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ennek így mi értelme van?

Ennek így mi értelme van?

Figyelt kérdés
Marketplacen akartam 5000 forintért venni egy plüssöt. Az eladónak rengeteg hirdetése és pozitív értékelése volt, fel sem merült bennem, hogy gond lehetne. Tizedikén utaltam el az árát, elküldjem a postázás adatait, 11-én azt írta hogy aznap este összeírja a rendelésemet. Azóta csend van. El is fogadnám, hogy jó van át lett vágva a fejem, viszont a hirdetés le lett szedve. Ennek mi értelme van így? Vagy lehet hogy külföldről szerzi be a cuccokat, és azért tart neki ilyen sokáig? (Látok rá esélyt mert a képen is így ömlesztve voltak a plüssök, látszólag nagy mennyiségben.) Szerintetek mi az igazság?

2023. aug. 19. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Dropshippingel az öreg, még meg kell várni hogy Kínából ideérjen a konténerhajón a 300 forintos plüssáru amit neked eladott 5000-ért, majd utána megkapod.
2023. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Mi értelme?

Vagy átvert és nyert 5000 Ft-ot egy balekon, vagy ahogy előttem írták, dropshipping és nyert egy balekon 4700 Ft-ot nulla kockázati tőkével

2023. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem amit írtok, csak nekem ez azért furcsa, mert húgomnak lett volna plüss, viszonylag ritka darab nem ilyen random jajjdecukikiskutya és megnéztem több helyen is, hivatalos külföldi boltokban is. Sehol nem adják olcsóbban, sőt. Azért volt nekem furcsa ez... Persze lehet hogy kereskedőként vásárolhat az ember olyan helyekről is sokkal olcsóbban, ahonnan amúgy nem (Metro pl).
2023. aug. 19. 23:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem Metro-ban, hanem aliról vagy máshonnan kínából hamisítványt tized áron.
2023. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!