Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kijártam az iskolát, de még...

Kijártam az iskolát, de még nem töltöttem be a 18. életévemet, nem igényelhetek álláskeresési járadékot, vagy bármi más támogatást addig ugye?

Figyelt kérdés
Mivel 17 vagyok szinte sehova nem vesznek még fel, és sajnos a semmiből nem lesz pénz. :(

#álláskeresési járadék #Támogatás igénylés
2023. aug. 27. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Álláskeresési járadék annak jár, akinek megvan a ledolgozott megfelelő munkanapja.
2023. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Álláskeresési járadékot abból számolnak ki, amennyit a járulékalapba fizettél be az elmúlt 3 évbe. Ha ez 0Ft, akkor a kapható álláskeresési járulékod is 0Ft.
2023. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
vár a rabszolga szalagmeló.. menj és szépen tanulj tovább. Első szakma ingyenes.
2023. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj tovább,érettségizz le.

Addig legalább családi pótlékot kapsz,más nem jár.

2023. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"Mivel 17 vagyok szinte sehova nem vesznek még fel, és sajnos a semmiből nem lesz pénz. :("


17 évesen már dolgozni akarsz? Áruld már el 40 évesen hogyan képzeled el a saját jövődet? Úgy hogy keresel nettó 250-et egy mekiben hasábot sütögetve vagy 3 műszakozol egy gyárban?

2023. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csp jár még nem?
2023. aug. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Családi pótlék nem jár -> kijárta az iskolát.
2023. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7# De még kiskorú! Akkor sem jár Csp?
2023. aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A családi pótlékot nem a kiskorúságra tekintettel folyósítják. Ugyanis 16. életév betöltésétől munkaviszony bármikor létesíthető.

Az egy dolog, hogy nem szokták a kiskorúakat alkalmazni, bár nem tudom, hogy miért nem. Azt elfogadom, hogy például bányába nem veszik fel őket, ez teljesen logikus. De máshova sem????


Mi annak idején 14 évesen már dolgoztunk, akár a "felnőttek". Nem haltunk bele...

2023. aug. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9# az állam sem hal bele ha folyósít legalább 18 éves koráig egy nyamvadt kis alamizsna csp-t. Tudtommal nincs 15 rongy egy csp. Mit lehet abból venni? 3 napi kaját a kamasznak?


És miért nem foglalkoztatják? Szerinted? Mert még kiskorú azért. Teljesen más jogok vonatkoznak rá. Nem felel saját magáért. Melyik munkaadó vállal be egy gyereket foglalkoztatni?

Többség nem akar magának cirkuszt ha valami baleset éri a gyereket vagy ő okoz valamit aztán jön a pereputtya rendet tenni. Kinek hiányzik ez?

Szar fos az egész rendszer.

2023. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!