Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Facebookon árult a srác...

Facebookon árult a srác focimezeket, előre utalva kifizettem 50.000forintot, mezt természetesen nem küldte több hónapos ígérgetés után sem, feljelentést szeretnék tenni. Mi a menete ennek? Mit vigyek a rendőrségre?

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 09:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen focimezeket érdemes hirdetni, hogy ilyen madarak hajlandók legyenek 50 ezret előre elutalni érte?
2023. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Senki nem kíváncsi a kommentedre haver, nem fogod fel hogy leszarom azt az 50ezret? Fél nap alatt keresek ennyit csak az emberrel akarok kibaszni és hogy ne tudjon másokat lehuzni akiknek esetleg fontos lenne a pénz.
2023. aug. 28. 12:32
 13/26 anonim ***** válasza:
49%

Hívd fel a bankodat és mond el, hogy mi történt. Ha szerencséd van, akkor visszahívják a pénzedet.

Én egy hintaszék rendeléssel jártam hasonlóképpen és igaz egy hónapba telt, de vissza kaptam a pénzem. (az nem magánszemély hanem ál cég volt)+ karácsony...és nem voltam elég figyelmes, mert úgy ajánlotta a sógornőm az oldalt, azt hittem, ő már rendelt onnan, mert folyton rendel v.mit.

2023. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Egyébként meg mielött elutaltam volna, elkértem a személyi,lakcimkártyájáról a fotót és telefonszámát. Tehát minden adat megvan róla.
2023. aug. 28. 12:42
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mire vársz még? Nyomtasd ki a levelezéseteket és az iratai másolatát és sétálj be a zsandárságra feljelentést tenni.
2023. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Az sem lehet normális, aki saját nevét adja az ilyen csalásokhoz. És még el is küldi neked az iratai másolatát. Ha a sajátja egyáltalán.

A bankszámlakivonatot azért töltsd le még a bankod honlapjáról, azt is nyomtasd ki, azt a havit, amikor elutaltad a pénzt és azt is csatold a feljelentéshez.

2023. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
kizárt hogy a sajátját küldte volna el. valaki máséval vissza él. de hajrá! menj a rendőrségre minden ilyen papírral!!! gyorsan!!
2023. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
49%

A bankszámlakivonaton jó esetben az is látható, ha a megadott név/bankszámlaszám nem egyezik, ha mindketten azonos banknál vagytok, pl. OTP, akkor látni fogod, hogy arra a névre szól-e a bankszámlaszám, amit neked megadott és amiről a kártyákat elküldte.

Ez a "Szabó Róbert" név, amit privátban küldtél, tipikus roma név, lehet, hogy a körözésekben fent is van a feje az ürgének csalásért, ha a saját nevében követte el a csalásokat.

2023. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

"nem fogod fel hogy leszarom azt az 50ezret? Fél nap alatt keresek ennyit"

De jó neked, kérdező!

2023. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
18.kommentelő Valós a személy, valós facebookot személyit használ, 22 éves zenész srácról van szó, nem roma. Több ember is lehúzott különféle dolgok árulásával.
2023. aug. 28. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!