Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Luxor-t mennyire éri meg...

A Luxor-t mennyire éri meg játszani? Kinek, mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Milyen arányban jön be?

2023. aug. 29. 14:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Pont úgy működik, mint a lottó. A befizetett pénzek egy részét osztják szét a nyertesek között. Páran nyernek "sokat", sokan nyernek keveset, a többség meg semmit, ők finanszírozzák minden héten az előbbieket. 😂
jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11-es, nem nyer senki sokat. Te ismersz bárkit, aki sokat nyert a lottón? Azt mondják elvitték a főnyereményt, de a neve titkos, mi a bizonyíték arra, hogy ez valóban megtörtént?

Egyértelműen csalnak, amióta számítógépben benne van az összes megtett számkombináció, simán meg tudják oldani, hogy ne legyen telitalálatos szelvény.

A Luxorról meg nekem is az a tapasztalatom, hogy 5-ből egyszer van kép, ami pont akkor alig fizet, nagyjából a szelvény árát szoktam visszakapni. Már egy jó ideje nem is veszek emiatt, nem nagyon van esély nyerni még kisebb összeget sem.

jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Igazából nem próbáltam azóta se. :D


De refektálok a #12re.


Azt hiszitek, hogy a Szerencsejáték zrtnek olyan nagy pénz ez a most majdnem 6 milliárd? HA CSAK lottóval számolunk, hogy 100 dzer ember íezerért felad egy héten, - és nem számoljuk az egyéb dolgokat, amiben szintén nagy pwnzek vannak, pl a tippmix, kaparós akkor ez az összeg egy hónapra vetítve megvan, csak 2ezer forintos hipotetikus lottófeladásokból.


A névtelenség.

Ha én most elvittem volna a lottó ötöst miért árulnám el? Szerintem hülye, aki elárulja.


Én ismerek lottónyertest, régről. Nem nsgy pénzt nyert ma, de akkor nagyot. Sajnos temetésre ment el a java része.

jan. 28. 15:15
 14/20 Scream85 ***** válasza:

Én az utóbbi időben lemondtam a lottókról (kb 10éve játszottam, felváltva hol 5-össel, hol a 6-ossal, hol a skandival), áttértem a Luxorra.

Mivel az az 1 ilyen játék, amit addig sorsolnak amíg össze nem jön valakinek a szelvényén a telitalálat...és az utóbbi hetekben szinte mindig 1-3 szám kell a telitalálathoz, így összességében ebben látom a "legnagyobb" esélyt hogy telitalálatom legyen. Igaz elenyésző a nyeremény a lottókhoz viszonyítva, de az esélyeket tekintve ez a legesélyesebb.

Persze nem túlzásba víve a dolgot, heti szinten egy alap szelvénnyel játszom ami 600 Ft.


De ha mondjuk lottón nyernék több száz milliót vagy 1-2 milliárdot, szerintem én gond nélkül felvállalnám, nem titkosítanám magam. Oké így TV-s riport vagy ilyesmi nem lenne, arcomat nem mutatnám, de alap adatokat simán megadnám.

Bár lehet én gondolom rosszul most, de ugyan ki és mit tudna kezdeni ha engedélyezném a Zrt-nek hogy közöljék hogy mondjuk H.Béla vagyok Debreceni lakos....mi történne? Jönnek a rossz arcok az ország minden részéből és az összes Debreceni H.Bélát lenyomozzák ki nyerte az 1 milliárdot, aztán elrabolnak? :D Hagyjuk már :D

Vagy ha közvetlenebb ismerősi körből megtudnák hogy én nyertem és odaállít hogy figyu már segíts ki néhány millióval, én meg nem adok és elküldöm mit csinál? Leszúr? :D

Pl. USA-ban is a lottónyertesek nagy része nyilvános, mégsem keresik meg és ölik meg őket sorban a pénzükért :D


A lottók manipulálhatóságáról meg annyit, hogy bármikor csinálhatják hogy gyűlik a nyeremény X ideig, aztán bemondják hogy lett 1 telitalálat, majd egy kis részét visszaforgatják, a többit meg lenyúlják maguknak akár.

Amióta a szelvényfeladások és a sorsolások számítógép által irányított dolgok azóta bárhogy manipulálhatják.

Szüleim és idősebbek is sokszor mondták már hogy régebben gyakrabban is voltak telitalálatok és volt olyan is hogy 4-5 (vagy talán még több is) telitalálatos is volt....az utóbbi mondjuk 15 évben mindig csak 1.

Skandin rémlik hogy volt párszor 2-en vagy 3-an is telitalálatot értek el.

febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Itt Békésben vagy egy milliárdos lottónyertes, sokan tudják a környezetében, hogy ki az.

De nem olyan sok milliárdos nyertes van, a pár száz millió amit nyernek, az meg manapság már semmi, pillanatok alatt el lehet tapsolni, fel lehet élni.

Nem is beszélve arról hány "csálád" futtat lányokat Svájcban, azoknak a napi bevétele minimum 1 millió forint, látszik is az életszínvonalukon.

febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hétvégén nyertem 1 képtalálatot a Luxoron, 1480 Ft, 900 Ft-tal játszottam.

Az ötösön meg a hatoson viszont buktam 2800-2800 Ft-ot, 6-6 mező 1-1 jokerrel.

Ha minden héten elbukok ennyit az Szrt. javára, egész jó lesz nekik.

febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"A névtelenség.


Ha én most elvittem volna a lottó ötöst miért árulnám el? Szerintem hülye, aki elárulja."

De azért csak tudnád a rokonságból, nem?

Vagy azért ha hetente nyer valaki 6 milliárdot, ne mondd már, hogy nem látnád a környezetedben.

Én 100 % biztos vagyok benne, hogy az 5. lottó főnyereményét soha senkinek nem adják ki.

Legutóbb volt az a balhé, hogy többször ugyanaz a szám jelent meg, azt hiszem Romániában?

El lehet gondolkodni, Magyarországon is ugyanaz a ledes gép húzza a számokat. Egyszerűen leddel olyan módon világítja meg a golyókat, hogy egy olyan kombináció jöjjön ki, amit senki nem játszott meg. Előtte meg a közjegyző nyugodtan átnézheti, hogy minden szám benne van-e. Benne is lesz.

Nekik aprópénz a 6 milliárd? Azért azt nem hiszem. Lehet, hogy csődbe nem viszi, ha kiadja, de azért ha nem adja ki, mégis jobban jár.

febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Vagy azért ha hetente nyer valaki 6 milliárdot, ne mondd már, hogy nem látnád a környezetedben."

Szerintem te még soha nem lottóztál. 😂

febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

17 kamu, legalábbis, nemigaz, hogy ez nem aprópénz. Leírta fentebb egy hipotetikus tömeget és 2ezer Fttal játszva.


1. Nem 100ezren lottóznak, hanem többen, és nem csak ötöst, és nem csak 2ezerért.

2. A többi.littót nem számoltam bele, azt hiszem a skandinávon van a legtöbb mező, az jóval több akkor mint 2ezer.

3. Puttó, toto, lovi, kenó. Ezek is nagyon mennek.

4. Tippmix. Ott vannak önmagukban nagytétes fogadások, és az egy.maximum tét 100 ezer.


És akkor még a kaparósok, meg újabban sz esorsjegyek. Ja meg az E neg a Vsport.


Hidd el, ez aprópénz. Nekik(!).

febr. 12. 18:15
 20/20 A kérdező kommentje:

Az a része valós, hogy elméletileg a rendszer az ismerheti a megjátszott kombinációkat. Ez tény.


De az ország meg ismer 5ösön is főnyereményeket megnyerőket. Vagy skandinávon régebben az a félhajléktalan pár is kiállt a nyilvánosság elé. Ami nem kötelező.

febr. 12. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!