Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikorra várható az árvasági...

Mikorra várható az árvasági ellátás?

Figyelt kérdés

Most szeptemberben kezdem az egyetemet nappali tagozaton. A kérdésem az lenne hogy ha most beiratkozom ugye, akkor utána ha igénylem újra az árvasági segélyt akkor azt már szeptemberben kaphatok, vagy csak októberben utalják leghamarabb?

Eddig is kaptam, viszont így, hogy leérettségiztem és egyelőre nincs jogviszonyom iskolával így nyáron nem kaptam.



2023. aug. 30. 11:01
 1/2 anonim válasza:
Több mint valószínű, hogy csak októberben, és visszamenőleg megkapod az elmaradottat (nálam így volt két éve)
2023. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyàron én sem kaptam mivel bizonyos okokból hallgatói szerződést kellett szeptemberig bevinnem az egyetemre. Visszamenőleg nekem is utalják szerintetek? Nappali tagozaton tanulok. Októberre várom en is…:/
2023. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!