Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet derűsen elviselni...

Hogyan lehet derűsen elviselni egy látványos életszínvonal csökkenést?

Figyelt kérdés
Szeretem a munkámat, a munkahelyemmel alapvetően semmi baj nincsen. Az életem is rendezett, egyetlen hibája, hogy tőkevagyon megvédése komoly kiadáscsökkentéssel jár. Hiába növeltem egyes bevételeket, mégsem tudtam legyőzni a pénzügyi szembeszelet, az árak növekedését. Nem tudok olyan kényelmesen olyan minőségben élni, mint tudtam a covid előtt 2019-ben. Hogyan lehet az ilyet nem fuldokláshoz hasonló gombóccal a torokban, derűsen viselni, valamint ha a nehezebb éveknek vége lesz, hogyan, milyen módon lesz vége?

2023. aug. 30. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Derűsen sehogy.

Egyelőre nincs kilátás arra, hogy vége lesz.

2023. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Munkahelyváltással, továbbképzéssel.
2023. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Munkahelyet kell váltani. Ahol az elmúlt 2 év alatt nem volt legalább 25% emelés, ott konkrétan csökkent a reálbér, szóval nem érdemes maradni.
2023. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi van, ha vállalkozó vagy és az az életed, amit felépítettél? A bővülési lehetőségek pedig szűkülnek, fogy a levegő.
2023. aug. 30. 17:58
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Kire szavaztál tavaly tavasszal? A válasz ennek a függvénye.
2023. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
#4 Akkor új ügyfeleket kell szerezni, árat emelni vagy költséget csökkenteni.
2023. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne szavazz a Fideszre - ezzel teszel egy jó lépést egy értelmes jövő irányába!!!
2023. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Új lehetőségek keresésével, pozitív dolgokra való koncentrálással. Tudom, nagyon szentimentálisan hangzik, de ez az egyetlen oka hogy ilyen helyzetben, ilyen kilátásokkal én is tudok még többnyire motivált lenni.
2023. aug. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
Beletörődsz, ha keseregsz rajta akkor se lesz jobb.
2023. aug. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!