Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Erste netbroker fiók törlése?

Erste netbroker fiók törlése?

Figyelt kérdés

Még anno mielőtt a Random Capital beolvadt az Erstebe nyitottam náluk számlát, de sem ott, sem az Erstenél nem kereskedtem, nem nyitottam TBSZ-t/NYESZ-t. Nem is tervezek vele.


Van értelme valahogy megszüntetni? Eddig nem írtak, hogy valamilyen díjjal tartoznék nekik, de nem akarnám megvárni, hogy ez változzon.

Netbrokerbe belépve kerestem, de nem találtam olyan opciót ahol tudnám törölni/inaktiválni a fiókomat.



2023. szept. 17. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

2024-től változik a díj struktúra a volt Randomosoknak, utána már inaktív, nullás számla után is fizetned kell.


[link]


Mióta van Interactive Brokers TBSZ, így se, úgy se éri meg az ERSTE számla.

Bármelyik ERSTE fiókban felmondhatod.

2023. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Zárd le minél előbb, gané egy banda, le fognak húzni.

Engem be akartak húzni a csőbe, hogy nem vehetem ki azt a pénzt, ami még nem volt náluk befektetve. Ez volt Randomosokra nem vonatkozik (legalábbis akkor még nem).

2023. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 köszi, ügyfél azonosítón/számlaszámon + személyin kívül kellhet nekik valami a felmondáshoz?


#2 abszolútt 0 ft van rajta, így szerencsére ilyen gond biztosan nem lesz.

2023. szept. 17. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lakcím kártya is kell a személyi mellé, ezek és az ügyfél azonosító bőven elég.

Nekem kb. 15 perc volt a folyamat.

2023. szept. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!