Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Várható-e változás a kiadó...

Várható-e változás a kiadó lakások áraiban? (XI-XII. ker.)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre szeretném leszögezni hogy nem panaszkodásként nyitom ezt a kérdést és én sem panaszáradatot várok hanem értelmes megfigyeléseket, tapasztalatokat, esetleg jóslatokat.

Lassan egy éve lavírozok az ingázás és aközött hogy kivegyek-e egy lakást az említett kerületekben. "Költözésről" az én esetemben szó sem lehet, nem is lenne értelme, de nem is akarnám feladni a bázisomat egy másik városban.

Igazából havonta néhány alkalmat kell eltöltenem iroda miatt a Fővárosban. Korábban majd 10 évig itt éltem és totálisan kiégtem-megundorodtam tőle, kivéve talán ezektől a viszonylag drága környekektől. Szerencsére a jelenlegi és a porenciális új munkahelyeim is leginkább itt találhatók.

Ami a lényeg: nálam 150 a max, és tavaly ilyen tájban, de méginkább télen, amint kijöttek az új rezsiszámlák, volt egy szemmel látható bezuhanás, voltak kulturált, nem-padlás és nem-szuterén, jó állapotú kislakások 150 alatt is (végül elbizonytalankodtam az időt és nem vettem ki egyet se.) Most úgy látom megint 160-180 között van az a kategória amire én vadászok, a kérdés hogy mehet-e ez lejjebb? Vagy már így marad, beárazódott az infláció stb.? Esetleg csak a tanév kezdete miatt magasabbak az árak?

PS tisztában vagyok az egyéb szállások költségeivel is. Kb minden 3. honapban több alkalommal is kellett mennem es akkor el is költöttem egy lakás árát szállásra, nem beszélve a ki- becsekkolás kényelmetlenségeiről, vagy hogy nem tudtam otthon enni, vagy esetleg szállást se nagyon találtam adott napra. Szóval 150-ig nekem beleférne, ha lenne.


2023. szept. 19. 12:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!