Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Várható valami változás a...

Várható valami változás a közmunkával kapcsolatban 2018-ban?

Figyelt kérdés
Bámilyen változásról bárki bármit tud ide leírhatja.

2018. jan. 7. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, nekünk annyit mondtak, hogy márciustól nem biztos, hogy zökkenőmentesen és azonnal vissza tudnak majd venni.
2018. jan. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem feb. 28-ig van szerződésem.
2018. jan. 10. 06:27
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem is, most olyat is hallottam, hogy lehet csökkentik a létszámot, és nem mindenkit tudnak visszavenni. Milyen terülten dolgozol?
2018. jan. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A faluban mindenfélét amit kiadnak munkát.
2018. jan. 12. 07:06
 5/16 A kérdező kommentje:
Idén tényleg bevezetik azt hogy 3 éven belül 12 hónapot lehet közmunkán valaki?
2018. jan. 12. 07:07
 6/16 anonim ***** válasza:
Akinek bármilyen végzettsége van, nem lehet közmunkás. Ki fogja közvetíteni a munkaügy 3 helyre, ha egyik se jön össze valamilyen oknál fogva, akkor alkalmazhatják közmunkásnak. Ha nem tudják kiközvetíteni 3 helyre, mert nincs munka, akkor eleve ki lesz zárva a közmunkából.
2018. jan. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja és az OKJ nem számít végzettségének, úgyhogy azok maradhatnak. Szakmunkás végzettségű pedig nem dolgozhat segédmunkás helyen.
2018. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És ez mikortól lép érvénybe?
2018. jan. 13. 16:49
 9/16 anonim ***** válasza:

'Szakmunkás végzettségű pedig nem dolgozhat segédmunkás helyen.'


Nálunk a segédmunkások csak általános iskolai végzettséggel vannak a rendszerben, akinek szakmája vagy érettségije van az is.

A héten nálunk az volt a legfrissebb hír, hogy minden marad a régiben, mindenki maradhat a helyén, egyedül annyi változás lesz, hogy éves szerződés helyett most első körben 4 hónapos lesz.

2018. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Márciustól. Nálunk így lesz. És 25 év alatti sem lehet közmunkás, de ezeket már nyár óta ki se közvetítik meg a végzettséggel rendelkezőket sem.
2018. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!