Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Posta MPL futár telefonál...

Posta MPL futár telefonál mielőtt jö? Küldenek smst. a várható érkezésről? Telefonon rendeltem valamit, nem kértek e-mail címet.

Figyelt kérdés
2023. szept. 24. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Az MPL szar, jön előtte üzenet, de egész napra... Nem 2-3 órás ablakkal mint pl GLS vagy DPD.


Illetve volt, hogy nem azon a napon jöttek...

2023. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem adnak intervallumot, hanem reggel 8-17 között bármikor jöhet. De amúgy nekem az a tapasztalatom, hogy általában telefonálnak, de ez szerintem a futártól függ. Pl. A GLS is általában telefonál, de volt már olyan, hogy nem telefonáltak, csak becsengettek. Szóval ez a "telefonál-e" ez az adott futártól függ, nem pedig magától a szállító cégtől (szerintem).
2023. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nem veszem át beviszi a postára?
2023. szept. 25. 05:56
 4/5 anonim ***** válasza:

MIfelénk az MPL megbízható. Küldenek e-mailt, és adnak intervallumot, általában 11 és 15 óra között érkeznek (OK, ez lehetne rövidebb, de ez van). A mailben megadják a kézbesítő számát is, akivel lehet egyeztetni, ha nekem nem OK az átvételi időpont.

Ha lehet, én általában őket választom, mert a GLS futár, aki mifelénk jár, nagyon nagy mellénnyel dolgozik. Volt, hogy felhívott, hogy nála van a rendelésem, itt van 3 utcányira, legyek kedves odamenni, mert ő nem jön ide hozzánk, mert nem tud parkolni a ház előtt...

2023. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocsánat, azt kifelejtettem: az MPL futár az érkezése előtt telefonál is, hogy jön. Nekem így teljesen megfelel. Előző válaszoló voltam.
2023. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!