Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Komárom-Győr környéken hogy...

Komárom-Győr környéken hogy találhatok rászoruló családokat?

Figyelt kérdés
(A határ túloldalán élek, és a magyar kormány 100 ezer forinttal támogatott minden külhöni diákot, de mivel én már az egyetem mellett dolgozom és ennek a három és fél szeresét megkapom, ezért odaadnám annak, akinek jobban van rá szüksége.)

2023. szept. 26. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

"a határ túloldalán élek, és a magyar kormány 100 ezer forinttal támogatott minden külhöni diákot, de mivel én már az egyetem mellett dolgozom és ennek a három és fél szeresét megkapom"


Szerintem tedd el nyugodtan, mert 350 000 forintos fizetéssel azért nagyon távol esel a jó fizetéssel rendelkező kategóriától...

2023. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

950 euró havonta nekem elég, mert a benzinen és a kaján kívül jelenleg nem nagyon van kiadásom.

Eltehetem, de nem érzem jogosnak. Magyar iskolákban krétara sincs pénz, mi meg kapjuk a 100 ezreket

2023. szept. 26. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg komolyan kérdezted?

Több mint 10 éve vagyok itt, de ennyire nagylelkű segítőnek nem olvastam az írását.

2023. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, tudsz valakit?
2023. okt. 28. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!