Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azahriah vajon mekkora részese...

Azahriah vajon mekkora részesedést kap, abból a nagyjából 1.2 MILLIÁRD forintból, amit a Puskás Aréna koncertje termel?

Figyelt kérdés

Tudom tudom, ez csak a bevétel és nem a profit.


Ezzel tisztában vagyok, de nagyjából az ilyenekért hány százalékot szoktak kapni az előadók?



2023. okt. 10. 16:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
Amennyit Urunk és Parancsolónk Dr. Orban Viktor Mihály Miniszter Elnök Úr megenged neki.
2023. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
kötve hiszem, hogy 10%-nál többet.
2023. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
46%
200-300 milliót tuti kap. Azért besz@ras milyen pénzek mennek itt,es pár óra alatt keres ennyit...
2023. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Na 11 óra alatt elkelt a 60.000 + jegy 95 százaléka, szóval bejelentette hogy dupláznak és a koncert után 1 vagy 2 nappal lesz még egy koncert a Puskásban. Szóval olyan 2.4 milliárd forintról van így már szó, ha az is teltház lesz…
2023. okt. 10. 21:15
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Akkor lesz kit megXurni a budiban ha ennyien mennek.
2023. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%

5-ös 🤣🤣🤣🤣🤣


Amúgy akkor ez már neki közel 1 milliárd lesz. Amit zsebre tesz. Nettóban. Hú backi, megyek már toszok én is a toi toi mögött, hátha keresek pár óra alatt 800 misit🤣

2023. okt. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%
Az a pár óra koncert egy gyárnyi ember többnapos munkája, a zenészek pedig minden nap gyakorolnak és gyakorta alkotnak is. Érdekes lenne két óra alatt annyit keresni. Az aréna is folyamatosan nyeli a pénzt, nem csak koncert alatt. Kicsit gondolkodjatok már!
2023. okt. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%

Annyira imádom ezt a frusztrált gyk-s meg úgy általában vett proli mentalitást.


Jaja, másfél óra alatt keresi ezt a pénzt, nem is azzal, hogy azokat a dalokat megírja, olyan szöveggel, amit más hazai előadó aligha tud, olyan zenei alapot szerkeszt alá (úgy tudom ezeket is nagyrészt ő csinálja), amik rögtön megfogják a hallgatót, és mindezt élő zenés fellépésre összehangolják.


Ha ennyire kemények vagytok üljetek már a gép elé, vagy a telón nyissatok meg vmi szövegszerkesztőt és próbáljatok már meg egy dalt írni. Egyáltalán a krearivitásotokkal két sornál tovább tudnátok jutni úgy, hogy rímeljen is? Plusz álljatok fel ehy színpadra úgy, hogy veletek szemben 60 ezer ember van, és az izgalom ellenére közel hibátlanul el kell nyomnotok egy koncertet.

2023. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
35%
Nála keményebbek? Bár tudjuk ő a tojtoj mögött kemény.
2023. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
28%

"Nála keményebbek? Bár tudjuk ő a tojtoj mögött kemény."


Te viszont egy niemand vagy akiről azt se tudjuk kicsoda és semmi országos szinten híres dgot nem tett, szóval ha nem gond, hadd ne egy hozzád hasonló senkit ismerjek el, aki csak mocskolódni tud, hanem őt. 🤡

2023. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!