Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MediaMarktban ha vásárolok...

MediaMarktban ha vásárolok egy X százezer forintos telefont, annak mi a menete? Alá kell írni valamit, meg kellenek személyemet igazoló okmányok? Mennyi időbe szokott ez telni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék sem plusz garanciát, sem pedig biztosítást a termékre, áfás számlát sem igényelnék.


Szóval mi így ennek a menete?


Személyesen még nem vettem ilyen drága terméket, csak emagról rendeltem.

Akkor csak kérték a szignót és ennyi volt…



2023. okt. 10. 18:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
#6 Azt általában akkor kell, ha előfizetésre veszel telefont meg valami havi csomagot a szilgáltatótól.
2023. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ha áruhitelre veszed. Akkor még bankszámlakivonatot, vagy jövedelemigazolást is kell vinned.

Egyébként a garanciajegyet szokták külön lepecsételni a vevőszolgálati pultnál, igen, ott lehet, hogy sorba kell állnod, miután kifizetted a kasszánál.

A számlát meg nehogy széttépd, tedd el otthon a garanciajeggyel együtt, mert ha tönkremegy a telód pár hónap múlva ok nélkül, akkor azzal viszed garanciális javításra.

2023. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Egyáltalán ennyire magától értetődő kérdést feltenni primitévség.
2023. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Miért a MediaMarktban vásárolod? Lehet, hogy másutt 30-40 ezer forinttal olcsóbb...

argep.hu

2023. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Vigyáznék az ilyen ismeretlen, kisebb gsm féle boltokkal.

Sose gondoltam volna, de nekem pl egy olyan telefont küldtek, ami bár úgy meg lett csinálva mintha bontatlan lenne, de mégis hibás volt, és a fém keretéből is volt letörve egy darabka..


Hónapokig szaladtam a pénzem után, és végig ettem a stresszt, mire a fogyasztóvédelem és a bank segítségével visszakaptam.

Mind ez a herce-hurca 15 ezer forintért, mert ennyivel volt olcsóbb mint máshol..


Amióta ez megesett velem, mindent az Alzában veszek, illetve azonnali cseregaranciával. Bármi tönkremegy, azt mondom hogy melegszik vagy merül az akksi, megnézés nélkül kapom az újat, és újraindul a garancia is.

Xbox kontrollerre is ha driftelne, nekem ez megér 2 ezer extrát, és cserébe 2 évig fixen cserélgethetem ha tönkremegy. Mert ami tönkre tud menni, az tönkre is megy. (Pl amivel jött az xbox, fél évet bírt)


Hogy a kérdéshez kössem a választ, Alzánál max egy email-t kell megadni az elektromos számla miatt, nincs papírmunka.

2023. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!