Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri Wise/Revolut kártyát...

Megéri Wise/Revolut kártyát igényelni egy átlagos felhasználónak?

Figyelt kérdés

Jelenleg OTP-s vagyok, évente max 2-3x megyek külföldre nyaralás szempontból, ahol az OTP-s kártyammal fizetetek, automatából arról veszek le pénzt. De igazából most gondolkozom pár hónap svájci munkavállaláson is.


Úgy olvastam, hogy a Revolutra itthon nem lehet fizetést kérni sok helyen, Wisera már inkább.


Igazából teljesen átlagos felhasználásra használnám, semmi extra. OTP-nél kb 600 Ft a havidíjam, amit fizetek kártyára.


Megéri teljesen leváltani az OTP-s kártyámat valamelyikre? Vagy egy másodlagos kártyaként használni valamelyiket a fentiek közül, külföldi vásárlások során?



2023. okt. 14. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Vesztenivalód igazából nincs vele, szóval próbáld ki, és nézd meg megszereted-e.


Én nagyrészt Revoluton bankolok személyesen is, és a cégem is, nekem bejön, és sokat spórolok vele, mert eleve sokat utazok. De van mellette sima OTP-m is, mert néha kellhet.

2023. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is bejön. Bizonyos esetekben jól tud jönni, főleg külföldön.
2023. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Lévén a revolut átlag felhasználónak teljesen ingyen van (egy bizonyos összegig) ezért nincs veszteni valód. Ha valaha használod nem forintban történő fizetésre akkor szinte biztos, hogy nyersz vele. Feltölteni is ingyen tudod ha van magyar bankkkártyád.
2023. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krwkco ***** válasza:
40%

Ha már amúgy is OTP-s vagy, nézd meg ezt: Árfolyam+

kedvezményes számlacsomag elem.

Persze a svájci munkavállalás, az más kérdés.

2023. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Meg.
2023. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!