Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Be tudják fagyasztani a...

Be tudják fagyasztani a kriptovalutámat, ha egy hardver tárcán van?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam ezen a mai helyzeten, harcok mindenfelé, és érdekelne.
2023. okt. 15. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

amúg a tárcán van igazábol "be van fagyasztva".

Természetesen ha szabályozzák a tranzakciíkat, akkor ugyanúgy nem tudod mizgatni, mint akinek bármilyen más walletben van.

2023. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen igen ezt tudom. De ha a tárcán van, és csak később, majd 10 év mulva venném ki. Csak példa. Addig ott marad? Vagy képesek arra, hogy végleg elvegyék, mert nem a tárca tárolja?
2023. okt. 15. 17:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha megszűnik a tranzakciókat bonyolító hálózata az adott cryptonak, akkor nyilván nem tudod "kivenni". 10 év alatt erre egész komoly esély van, cryptoba nem fektetünk hosszú távra.
2023. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jó értem.

De ha megvan az a kripto még, akkor a tárcán van a cucc, vagy nem ott van, és tudják távolról manipulálni.

Nem az a kérdés, hogy jó ötlet e, vagy befektessek e.

Az a kérdés, hogy befagyaszthatják e. Nem a tőzsdéjüket, hanem a cuccomat, ami a hardver tárcán van.


Értem hogy nem fogja senki átvenni, de attól az ,ég ott lesz, vagy máshol van "fizikailag".


Tudom tudom, nincs fizikjailag sehol de értsük már meg a kérdést...

2023. okt. 15. 17:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Értsd már meg hogy amit birtokolsz egy szám/azonositó, addig van bármi értéke amig ezt más is igy gondoja.
2023. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen kriptovalutád van?
2023. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha nagyon tudni akarjátok trx-em van, tehát látható, hogy nem ebből fogok a Balaton parton ingatlant venni...

Csak az elméleti része érdekelt.

2023. okt. 15. 18:20
 8/12 anonim ***** válasza:
ha valami shitcoin akkor igen. Pld ethereum hardfork azert lett mert egy hackert befagyasztottak. Bitcoinon hasonlo nem tortenhet meg.
2023. okt. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ha nagyon tudni akarjátok trx-em van, tehát látható, hogy nem ebből fogok a Balaton parton ingatlant venni..."

Akkor tulajdonképpen mindegy, hogy befagyasztják-e egyszer, vagy sem. Mennyi pénzt toltál bele?

2023. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kb 10 ezret :D


De mondom, hogy nem nagy dolog, csak érdekelt.

2023. okt. 15. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!