Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudtam fizetés nélkül...

Hogy tudtam fizetés nélkül kivenni a csomagot az automatából?

Figyelt kérdés
gls automatába rendeltem egy csomagot 37 ezer forint értékben, utánvéttel. beírtam az sms-ben kapott kódot, és vártam hogy kiírja majd az automata hogy kéri a bankkártyát, mint ahogy a foxpostnál is van. beírtam a kódot, majd kinyitódott az ajtó, nem kért semmit az automata. Ilyenkor mi van? a számlámról sem vonták le az összeget, hisz nem is adtam meg az adatokat.
2023. okt. 19. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ügyfélszolgálat
2023. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%
Felénk az ilyet tolvajnak hívják.
2023. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

"Felénk az ilyet tolvajnak hívják."

Felénk nem. Inkább becsületesnek, mert láthatóan rendezni szeretné a kötelezettségét.


Ügyfélszolgálat és elmondják, hogy mit tegyél. Reméljük, hogy értékelni fogják a becsületességed.

2023. okt. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es, miért lennék tolvaj? azért mert valamit elrontottak a gls-nél vagy a webshopnál ahonnan rendeltem, az az én hibám?
2023. okt. 19. 17:06
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg hibázott a futár avagy a kezelő, így jó hogy jelezni akarod a problémát, mert nem kerülnek bajba. Keresd az ügyfélszolgálatot!
2023. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Már kifizetted a megrendeléskor bankkártyával, csak közben elfelejtetted ;-)


Na ugye !

2023. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
emailben is ott van hogy utánvét
2023. okt. 19. 17:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, észre fogják venni a hibát. Ha nem, akkor meg kaptál egy ajit.
2023. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Majd mondod, hogy elnézést (szabad egy mellnézést?), nem vettem észre a kapkodásban, azt hittem kártyával kifizettük rendeléskor.
2023. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként vannak kamerák ezeken az automatákon? Mert hallottam, hogy egyes svéd népcsoportok szeretnek értékes dolgokat rendelni automatába kamu nevekre, majd odamennek és feltörik.
2023. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!