Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudtam fizetés nélkül...

Hogy tudtam fizetés nélkül kivenni a csomagot az automatából?

Figyelt kérdés
gls automatába rendeltem egy csomagot 37 ezer forint értékben, utánvéttel. beírtam az sms-ben kapott kódot, és vártam hogy kiírja majd az automata hogy kéri a bankkártyát, mint ahogy a foxpostnál is van. beírtam a kódot, majd kinyitódott az ajtó, nem kért semmit az automata. Ilyenkor mi van? a számlámról sem vonták le az összeget, hisz nem is adtam meg az adatokat.
2023. okt. 19. 16:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%

"Egyébként vannak kamerák ezeken az automatákon? "


Igen, vannak.

2023. okt. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem írj egy emailt a webshopnak, ahonnan rendeltél, valószínűleg ők tolták el a dolgot, és nem állították be az utánvétes fizetést. Valószínűleg így tudod majd rendezni utalással például. Mindenképp a webshoppal vedd fel a kapcsolatot
2023. okt. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem kérik, ne fizesd ki. Ha kérik, de nem fizeted ki, az jogtalan elsajátításnak számít.
2023. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!