Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik használtautó felvásárló...

Melyik használtautó felvásárló oldalt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Van egy autóm, ami sajnos instabil eléggé (1-2 havonta mindig van valami baja) viszont nem tudom már teljesen rendbe tenni mivel pár hét múlva külföldön fogok dolgozni ezért megszabadulnék tőle ha kell áron alul, és biztos vagyok benne hogy vissza hozná az új tulaj aki tőlem megvenné.


Aki adta már be ilyen autó felvásárlóknak, ki melyik oldalt javasolja? A google legalább 10 találatot adott ki, de nem tudom melyik lenne a legkorrektebb. A piaci értéke 600-750eFt között van most ennek a típusnak, 2 év friss műszaki van rajta.



2023. okt. 20. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg problémás, akkor nem nagyon fognak vele foglalkozni. Ha mégis, akkor 2-300000-nel nem adnak érte többet.


Inkább add oda a családban valakinek ingyen. Úgy megéri megjavitani is talán.

2023. okt. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz és pontosan milyen kocsiról van szó?
2023. okt. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"A piaci értéke 600-750eFt között van most ennek a típusnak, 2 év friss műszaki van rajta."

Valóban?

2023. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Heves megye, és egy renault megane autó-ról van szó.
2023. okt. 21. 16:41
 5/8 A kérdező kommentje:

1. A családban mindenkinek van autója. Tesóméknak 2 van, nem tudom senkinek sem odaadni.


3. Igen, valóban :)

2023. okt. 21. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Évjárata? Motorja? Mi a hibája?
2023. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A használtautó felvásárlók úgy kezdik, hogy mennyit engedsz a feléből...

C-tipusúnak meg semmiképp ne add el, mert az még aznap fel fog hívni, hogy átverted és lerobbant vele az autópályán és trélerrel kellett elvitetnie szerelőhöz és fizessél neki nagyobb bánatpénzt, mint amennyit fizetett az autóért. :)

2023. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Add el magánszemélynek, akár úgy, hogy te fizeted az átvizsgálását és alá is íratod vele az adásvételiben, hogy szerviz által átvizsgált állapotban vette át. Még aznap mondd le a kötelezőt, sőt, a legjobb, ha mielőtt átadod neki a kulcsokat, ott online megkötteted vele a kötelezőt a saját nevére (megvárod, míg megköti a telefonján, vagy akár a tieden), addig nem adod át neki a kulcsot. Dátum, óra, percet is írjatok az adásvételire.

Kocsikupecnek tényleg ne add el, mert rád fogják verni, ha valami lesz a kocsival.

2023. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!