Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha összejött egy kisebb lakás...

Ha összejött egy kisebb lakás ára, most érdemes venni vagy legyen még kb. 1 évig állampapírban?

Figyelt kérdés
Most prémium papírban van.

2023. okt. 24. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Honnan tudhatnánk, hogy neked mit érdemes?
2023. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megválaszolni a kérdést. Egyáltalán nem homogén a lakásárak változásának dinamikája például egy borsodi faluban vagy Buda belvárosi részén.
2023. okt. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Befektetésnek vennéd? Akkor még érdemes kivárni, mert jelenleg az állampapír magasabb hozamot biztosít, mint amennyiért ki tudnád adni a kéglit.
2023. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
És ezzel az új csokkal minden meg is változott....
2023. okt. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha összejött szerintem mindenképp érdemes,most az új CSOK+köszönhetően ismételten az egekben lesznek az ingatlanok árai.

Nehogy le maradj róla

2023. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk ennyi pénzből részvényeket vennék, de ha te lakást szeretnél venni, akkor szerintem ne halogasd, ha összejött a pénzed rá, akkor vedd meg!
nov. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha januártól 19% lesz a prémium állampapír hozama, akkor lehet, hogy egy évig érdemes még abban tartanod a pénzt.

Ugyanakkor nem tudni, hogy az újabb csok-hitelek mennyire fogják megemelni az ingatlanárakat.

nov. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!