Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Veszélyes aliexpressről rendelni?

Veszélyes aliexpressről rendelni?

Figyelt kérdés
2023. okt. 28. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Igen, én már többször belehaltam.
2023. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A legnagyobb piacterek között van globális is, de mivel piactér, nem lehet az egész felületet néhány rossz eladó miatt általánosítani. Ők csak a felületet adják, azon több ezer vagy tízezer kereskedő is árulhat terméket, és ha az egyik átver, nem igaz hogy a többi is át fog. Ezért kell megnézni a vásárlói értékeléseket.

Ha nem kapod meg a terméket (kb. 2 hónap alatt sem), van vásárlói védelem és visszaigényelheted a pénzed.

2023. okt. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

#2 "Ezért kell megnézni a vásárlói értékeléseket."

Amiknek a 90 százaléka hamis...

2023. okt. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsivel több, mint 300 rendelésem van onnan, ebből kb. 5x fordult elő, hogy nem jött meg a cucc, vagy nem az, amit rendeltem, minden esetben visszakaptam a pénzt. Olyan is volt, hogy nem jött meg időben, visszakaptam a pénzt és utána érkezett meg.
2023. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!